وریز وجوهات
امروز پنج شنبه ۱۱ مردادماه ۹۷ جمعی از مردم با مرجع عالیقدر حضرت آیت الله العظمی صافی گلپایگانی دامت برکاته دیدار کردند.   معظم له در این دیدار، با اشاره به مشکلات اقتصادی کشور فرمودند: آیا وقت آن نرسیده است که مسئولان، به وضعیت بد...
سه شنبه: 23/مرد/1397 (الثلاثاء: 2/ذو الحجة/1439)

رزم‌آورد حق و باطل

امشب سران دو گروه، كه همواره در تاريخ، مواجهه و صف‌آرايي آنها در برابر يكديگر را خوانده و مي‌خوانيم، در كربلا به صحنه

 

مي‌آيند و تمام اين عالم را تا پايان اين جهان به تماشاي مقابله و نبرد دو جبهة حق و باطل و موقف آنها مشغول مي‌سازند.

موقف الهي و رحماني حسين‌(علیه‌السلام) اهل‌‌بيت و اصحابش كه با آن عدّة به ظاهر اندك و معدود و به باطن امّت‌ها و جهان‌هايي از شخصيت‌هاي بي‌نظير و بي‌بديل، براي بذل جان در راه خدا، عزّت، كرامت، شرف انسانيت، اعلاي كلمةالله و احياي معالم دين تصميم مي‌گيرند و هيچ‌گونه فشار، تهديد و اوضاع ناگوار ـ از شهادت جوانان، تشنگي كودكان و اسارت فاضل‌ترين و باشخصيت‌ترين بانوان ـ به‌قدر ذرّه‌اي در تصميم آنها اثر نمي‌گذارد.

و موضع نحس، ناپاك، پليد، ضدّانساني و بي‌شرمانة سپاه كوفه كه با خدا اعلان جنگ داده‌اند، مي‌خواهند با فرزند رسول خدا بجنگند و او و تمام يارانش را تشنه‌لب از دم شمشير بگذرانند و محترم‌ترين و معتبرترين بانوان درگاه خدا را اسير سازند.

گروه ابن‌سعد و شمر و سنان و خولي و يزيد و ابن‌زياد را طمع به جوايز و پست و مقام و يا بيم از يزيد و ابن‌زياد به كربلا كشانيده بود و گروه حسين‌(علیه‌السلام) و حزب خدا به شوق درك درجات عاليه، دفاع از نواميس دين و حرم نبوّت و ولايت در آن ميدان آزمايش، حاضر شده بودند.

موضوع: 
نويسنده: