وریز وجوهات
روز یکشنبه 17 جمادی الأولی 1439 هـ.ق، مدیرکل و معاونان کمیته امداد استان قم با حضور در بیت مرجع عالیقدر آیة الله العظمی صافی گلپایگانی مدظله الوارف، از توصیه‌های معظّم‌له بهره‌مند شدند. در ابتدای این دیدار، آقای میر شکار مدیر کل کمیته امداد استان...
سه شنبه: 1/اسف/1396 (الثلاثاء: 4/جمادى الآخر/1439)

مسئوليّت منتظر حقيقی

وظايفي كه مؤمنين در عصر غيبت در ابعاد مختلف دارند، از وظايفي كه در عصر حضور دارند كمتر نيست. مسئوليّت منتظربودن و به حقيقت، انتظار ظهور داشتن، مسئوليّتي است كه همه بايد در ايفاي آن ساعي و كوشا باشند.

منتظر حقيقي كه منتظر فرج ظهور آن عدل جهاني و دولت كريمة حضرت صاحب‌الزّمان‌(علیه‌السلام) است، آيندة دنيا و روزي را كه دين اسلام عالم‌گير مي‌شود و همه‌جا عدل، برادري و برابري اسلامي حاكم مي‌گردد، عقل‌ها تكامل يافته، و علم و معرفت، تاريكي‌هاي جهالت‌ها و گمراهي‌ها را از ميان برمي‌دارد، به چشم ايمان مي‌بيند و خود نيز بايد در مسير تحقّق اين اهداف قدم بردارد؛ هميشه پيش‌قدم باشد و در صحنة عمليات اسلامي و ميدان‌هاي كار و تلاش براي هرچه بيشترشدن اعتلاي اسلام و عزّت مسلمين، حضور داشته باشد و از آنچه در گوشه و كنار دنيا، در ارتباط با اسلام و مسلمين مي‌گذرد مطّلع باشد، تا مسئوليّتي را كه به عهدة هر مسلمان است، ايفا نمايد.

موضوع: 
نويسنده: