وریز وجوهات
جامعه منتظر، جامعه امیدوار (یادداشت از معظّم له) بایدها و نبایدهای منتظران (گفتاری از معظّم له) بامداد اميد (نوشتاری از معظّم له) روز رهایی (سروده معظّم له)         جامعه منتظر، جامعه اميدوار (یادداشتی...
دوشنبه: 31/ارد/1397 (الاثنين: 6/رمضان/1439)

مسئوليّت منتظر حقيقی

وظايفي كه مؤمنين در عصر غيبت در ابعاد مختلف دارند، از وظايفي كه در عصر حضور دارند كمتر نيست. مسئوليّت منتظربودن و به حقيقت، انتظار ظهور داشتن، مسئوليّتي است كه همه بايد در ايفاي آن ساعي و كوشا باشند.

منتظر حقيقي كه منتظر فرج ظهور آن عدل جهاني و دولت كريمة حضرت صاحب‌الزّمان‌(علیه‌السلام) است، آيندة دنيا و روزي را كه دين اسلام عالم‌گير مي‌شود و همه‌جا عدل، برادري و برابري اسلامي حاكم مي‌گردد، عقل‌ها تكامل يافته، و علم و معرفت، تاريكي‌هاي جهالت‌ها و گمراهي‌ها را از ميان برمي‌دارد، به چشم ايمان مي‌بيند و خود نيز بايد در مسير تحقّق اين اهداف قدم بردارد؛ هميشه پيش‌قدم باشد و در صحنة عمليات اسلامي و ميدان‌هاي كار و تلاش براي هرچه بيشترشدن اعتلاي اسلام و عزّت مسلمين، حضور داشته باشد و از آنچه در گوشه و كنار دنيا، در ارتباط با اسلام و مسلمين مي‌گذرد مطّلع باشد، تا مسئوليّتي را كه به عهدة هر مسلمان است، ايفا نمايد.

موضوع: 
نويسنده: