وریز وجوهات
آیة الله العظمی صافی گلپایگانی: خدمت به مشهد، خدمت به نشر و ترویج معارف نورانی حضرت رضا علیه السلام است./ فضای شهر مقدّس مشهد را جهت بهره‌برداری بیشتر معنوی زائران و مجاوران مهیّا کنید تا مردم توشه های معنوی از این شهر به ارمغان ببرند.  ...
يكشنبه: 30/تير/1398 (الأحد: 18/ذو القعدة/1440)

رايحه رهايی

روزگار رهايي و زمان خلاصي از ستم و ستمگران و مستكبران و روز نجات مستضعفان فرا مي‌رسد؛ حاكميت اسلام و احكام‌الله در سراسر عالم برقرار مي‌گردد و خداوند به‌واسطة عزيزترين بندگانش، كه وجودش مدار بقاي عالم و زمين و زمان است، جهان را پر از عدل و داد مي‌نمايد بعد از آنكه از ظلم و جور پر شده باشد.

نامة تبريك شما را كه انوار ايمان از آن در تجلّي بود، زيارت كردم و بسيار مسرور و خوشحال شدم. هَنِيئاً لَكُمْ هَذِهِ النِّعْمَةُ الْعُظْمَی.

حقير نيز صميمانه‌ترين تبريكات خود را به مقدمتان و هركس كه در اين آستان، موفّق به عرض ادب و خدمتي است، نثار مي‌نمايم و از خداوند متعال براي همگان در اين عصر غيبت و عصر امتحانات بزرگ الهي، صبر، ثبات، استقامت و توفيق عمل به احكام دين و نجات از وقوع در شبكه‌های مفسدين و مبدعين مسئلت دارم.

وَالسَّلَامُ عَلَيْكُمْ وَرَحْمَةُ اللِه وَبَرَكَاتُهُ

التماس دعا

شعبان‌المعظم 1417

لطف‌الله صافي[1]

 

 

[1]. پيام به ستاد بزرگداشت مراسم نيمه شعبان مسجد آيت‌الله انگجي تبريز، ميلاد امام مهدي(علیه‌السلام)، شعبان‌المعظم 1417 هـ. ق.

موضوع: 
نويسنده: 
کليد واژه: