وریز وجوهات
گرچه فداكاری بی‌مانند، استقامت، حق‌پرستی، توكل، قدرت اراده، چشم‌پوشی از مظاهر و جلوه‌های فريبنده دنيا و قطع علائق در واقعه جانسوز كربلا به‌قدری از وجود حسين‌(علیه‌السلام)  تجلّی كرده، و دل‌ها را مجذوب او نموده كه به عظمت‎های ديگر آن حضرت كمتر...
چهارشنبه: 4/ارد/1398 (الأربعاء: 18/شعبان/1440)

رايحه رهايی

روزگار رهايي و زمان خلاصي از ستم و ستمگران و مستكبران و روز نجات مستضعفان فرا مي‌رسد؛ حاكميت اسلام و احكام‌الله در سراسر عالم برقرار مي‌گردد و خداوند به‌واسطة عزيزترين بندگانش، كه وجودش مدار بقاي عالم و زمين و زمان است، جهان را پر از عدل و داد مي‌نمايد بعد از آنكه از ظلم و جور پر شده باشد.

نامة تبريك شما را كه انوار ايمان از آن در تجلّي بود، زيارت كردم و بسيار مسرور و خوشحال شدم. هَنِيئاً لَكُمْ هَذِهِ النِّعْمَةُ الْعُظْمَی.

حقير نيز صميمانه‌ترين تبريكات خود را به مقدمتان و هركس كه در اين آستان، موفّق به عرض ادب و خدمتي است، نثار مي‌نمايم و از خداوند متعال براي همگان در اين عصر غيبت و عصر امتحانات بزرگ الهي، صبر، ثبات، استقامت و توفيق عمل به احكام دين و نجات از وقوع در شبكه‌های مفسدين و مبدعين مسئلت دارم.

وَالسَّلَامُ عَلَيْكُمْ وَرَحْمَةُ اللِه وَبَرَكَاتُهُ

التماس دعا

شعبان‌المعظم 1417

لطف‌الله صافي[1]

 

 

[1]. پيام به ستاد بزرگداشت مراسم نيمه شعبان مسجد آيت‌الله انگجي تبريز، ميلاد امام مهدي(علیه‌السلام)، شعبان‌المعظم 1417 هـ. ق.

موضوع: 
نويسنده: 
کليد واژه: