وریز وجوهات
ظهر روز دوشنبه 15 شهریور 1398 سردار اشتری فرمانده نیروی انتظامی، با حضور در بیت مرجع عالیقدر حضرت آیة الله العظمی صافی گلپایگانی مدظله الوارف با ایشان دیدار و همچنین گزارشی از فعالیت‌های این مرکز ارائه نمودند و از توصیه‌های معظم له بهره‌مند...
سه شنبه: 23/مهر/1398 (الثلاثاء: 15/صفر/1441)

وظايف منتظران

دوستداران آقا و منتظران ظهور! عصر غيبت، عصر عمل و كار، تحمّل مسئوليّت، انجام وظيفه و عصر مقاومت، حركت، استقامت، صبر و شكيبايي در امر دين است.

در ارتباط با تعظيم شعاير، اعلاي كلمة‌الله، با تبليغ اسلام، فراهم‌كردن موجبات استقلال سياسي، اقتصادي و فرهنگي و رهايي از وابستگي به كفّار، شكوفايي علم و صنعت و بسط و نشر تعليم و تربيت، امر به معروف و نهي از منكر، تعاون بر نيكي و تقوا، رسيدگي به وضع مستمندان، قضاي حوايج نيازمندان، دستگيري از افتادگان، دفاع از مرزها و ثغور جغرافيايي وطن اسلامي و حدود فكري و عقيدتي، رفع بِدَع و رويارويي با اهل شكوك و شُبَه ومبارزه با مظاهر فساد و ملاهي و هتك احترام احكام الهي همه مسئوليم و همة مسلمانان متعهّدند و اين شما و همه شيعيان و منتظران ظهوريد كه بايد با كار و كوشش براي حصول اهداف اسلام تلاش نماييد.

مسلّماً بايد در برابر جريان‌هاي ضدّارزش‌هاي اسلامي موضع‌گيري مناسب و منطقي و مؤثر داشته باشيد.

در هر كاري كه وارد مي‌شويد، با هر حزب و جمعيّت هم‌صدا مي‌شويد؛ با هر رأيي كه به صندوق‌هاي رأي مي‌ريزيد، مسئولید و مسئوليّت شما در اين امور كه در نهايت، مربوط به كلّ جامعة اسلامي و مسلمانان مي‌شود، بسيار شَديد است.

 

خطّي كه به‌عنوان خطّ روشنفكري و بي‌تعهّدي به سنن و مبادي اسلامي و تقليد از مكاتب و نظام‌هاي غربي ترويج مي‌شود به‌سوي اسلام نيست و به خدا، قرآن و رضايت امام‌زمان‌(علیه‌السلام) منتهي نمي‌شود.

اشتباه نكنيد؛ به‌خصوص جوانان و بانوان، اين خطّ را بشناسيد كه خطّ استعمار، استضعاف و استكبار است؛ خطّ اختلاط زن و مرد، خطّ تغيير شخصيت و استقلال اسلامي جامعه و بي‌التزامي به احكام خداست.

موضوع: 
نويسنده: 
کليد واژه: