وریز وجوهات
روز یکشنبه 17 جمادی الأولی 1439 هـ.ق، مدیرکل و معاونان کمیته امداد استان قم با حضور در بیت مرجع عالیقدر آیة الله العظمی صافی گلپایگانی مدظله الوارف، از توصیه‌های معظّم‌له بهره‌مند شدند. در ابتدای این دیدار، آقای میر شکار مدیر کل کمیته امداد استان...
سه شنبه: 1/اسف/1396 (الثلاثاء: 4/جمادى الآخر/1439)

وظايف منتظران

دوستداران آقا و منتظران ظهور! عصر غيبت، عصر عمل و كار، تحمّل مسئوليّت، انجام وظيفه و عصر مقاومت، حركت، استقامت، صبر و شكيبايي در امر دين است.

در ارتباط با تعظيم شعاير، اعلاي كلمة‌الله، با تبليغ اسلام، فراهم‌كردن موجبات استقلال سياسي، اقتصادي و فرهنگي و رهايي از وابستگي به كفّار، شكوفايي علم و صنعت و بسط و نشر تعليم و تربيت، امر به معروف و نهي از منكر، تعاون بر نيكي و تقوا، رسيدگي به وضع مستمندان، قضاي حوايج نيازمندان، دستگيري از افتادگان، دفاع از مرزها و ثغور جغرافيايي وطن اسلامي و حدود فكري و عقيدتي، رفع بِدَع و رويارويي با اهل شكوك و شُبَه ومبارزه با مظاهر فساد و ملاهي و هتك احترام احكام الهي همه مسئوليم و همة مسلمانان متعهّدند و اين شما و همه شيعيان و منتظران ظهوريد كه بايد با كار و كوشش براي حصول اهداف اسلام تلاش نماييد.

مسلّماً بايد در برابر جريان‌هاي ضدّارزش‌هاي اسلامي موضع‌گيري مناسب و منطقي و مؤثر داشته باشيد.

در هر كاري كه وارد مي‌شويد، با هر حزب و جمعيّت هم‌صدا مي‌شويد؛ با هر رأيي كه به صندوق‌هاي رأي مي‌ريزيد، مسئولید و مسئوليّت شما در اين امور كه در نهايت، مربوط به كلّ جامعة اسلامي و مسلمانان مي‌شود، بسيار شَديد است.

 

خطّي كه به‌عنوان خطّ روشنفكري و بي‌تعهّدي به سنن و مبادي اسلامي و تقليد از مكاتب و نظام‌هاي غربي ترويج مي‌شود به‌سوي اسلام نيست و به خدا، قرآن و رضايت امام‌زمان‌(علیه‌السلام) منتهي نمي‌شود.

اشتباه نكنيد؛ به‌خصوص جوانان و بانوان، اين خطّ را بشناسيد كه خطّ استعمار، استضعاف و استكبار است؛ خطّ اختلاط زن و مرد، خطّ تغيير شخصيت و استقلال اسلامي جامعه و بي‌التزامي به احكام خداست.

موضوع: 
نويسنده: 
کليد واژه: