وریز وجوهات
دسته بزرگ عزای فاطمی علیهاالسلام السّلام علیک أیّتها الصّدیقة ‌الشّهیدة به‌مناسبت ایّام شهادت مظلومانه حضرت صدیقه طاهره فاطمه زهرا سلام الله علیها، مراسم عزاداری با حضور علماء، فضلا، هیئات مذهبی و شیفتگان خاندان عصمت و طهارت علیهم‌السلام در دفتر...
چهارشنبه: 2/اسف/1396 (الأربعاء: 5/جمادى الآخر/1439)

 

22

بسم الله الرّحمن الرّحيم

خدمت‌ ارجمندان عزيز و گرامي ‌دانشجو و دانشور اعضاي محترم جامعة اسلامي دانشجويان دانشگاه تبريز - ايّدهم الله تعالي -.

سلام عليكم ورحمة الله وبركاته

با اعلام وصول نامة آن جامعة علمي، بشارت همايش با عنوان «جامعه مهدوي» كه - ان‌شاءالله تعالي - با حضور اساتيد معظّم و ديگر فرهيختگان و دوستداران تحقّق جامعة جهاني عدالت‌گستر مهدوي و دولت كريمه برگزار خواهد شد موجب كمال مسرّت و ابتهاج گرديد.

حقير اين ايّام خجسته و عيد فرخندة ولادت منجي حقيقي جهان و مصلح بزرگ دوران - عجّل الله تعالي فرجه الشريف - را خدمت همة عزيزاني كه به شرف حضور در آن همايش روحاني مشرّف و زينت‌افزاي آن مي‌باشند تبريك و تهنيت عرض مي‌نمايم. اميدوارم برگزاري اين همايش‌ها بر درك و بينش و شعور مذهبي و رشد فكري همگان بيفزايد.

انتخاب عنوان «جامعة مهدوي» متضمّن معاني عالي و پيام‌هاي سازنده و نشانة توجّه به نواقص جوامع ديگر است كه هركدام در بوتة

 

آزمايش، بشر را قانع نكرده و جوابگوي مطالبات او در برقراري يك جامعه و نظام سالم و صالح نمي‌باشند.

در حال حاضر نظام و جامعه‌اي كه در دنيا بيشتر عنوان دموكراسي و مردم‌سالاري و مدني را به خود مي‌بندد و نمونة جوامع به‌اصطلاح مدني مي‌باشد رژيم آمريكاست كه علناً در دنيا اوّل پرچم‌دار استعلا و استكبار و استضعاف جوامع ديگر است و درعين‌حال خودش در استضعاف صهيونيسم و بدترين مكتب‌هاي نژادپرست قرار دارد تا حدّي كه سرانش به‌جاي آنكه خود مستقلّ باشند تسليم نيّات پليد صهيونيست‌ها هستند؛ همان گروه اندكي كه خود را بشر مافوق و درجه اوّل و شش ميليارد انسان‌هاي دنيا را بشر درجة دوم مي‌دانند اما تناقض‌هاي اين نظام چه در داخل و چه در خارج آن بسيار است.

موضوع: 
نويسنده: 
کليد واژه: