وریز وجوهات
اللهم صلی علی علی بن موسی الرضا المرتضی، الامام التقی النقی و علی آبائه و اولاده المعصومین،  سیما بقیة ‌الله فی الارضین السلام علیکم و رحمة الله با عرض اخلاص و ادب به دانشجویان عزیز، امیدهای آینده‌ی اسلام، فرزندان دلاور و پرتلاش ملت شریف...
شنبه: 27/مرد/1397 (السبت: 6/ذو الحجة/1439)

 

22

بسم الله الرّحمن الرّحيم

خدمت‌ ارجمندان عزيز و گرامي ‌دانشجو و دانشور اعضاي محترم جامعة اسلامي دانشجويان دانشگاه تبريز - ايّدهم الله تعالي -.

سلام عليكم ورحمة الله وبركاته

با اعلام وصول نامة آن جامعة علمي، بشارت همايش با عنوان «جامعه مهدوي» كه - ان‌شاءالله تعالي - با حضور اساتيد معظّم و ديگر فرهيختگان و دوستداران تحقّق جامعة جهاني عدالت‌گستر مهدوي و دولت كريمه برگزار خواهد شد موجب كمال مسرّت و ابتهاج گرديد.

حقير اين ايّام خجسته و عيد فرخندة ولادت منجي حقيقي جهان و مصلح بزرگ دوران - عجّل الله تعالي فرجه الشريف - را خدمت همة عزيزاني كه به شرف حضور در آن همايش روحاني مشرّف و زينت‌افزاي آن مي‌باشند تبريك و تهنيت عرض مي‌نمايم. اميدوارم برگزاري اين همايش‌ها بر درك و بينش و شعور مذهبي و رشد فكري همگان بيفزايد.

انتخاب عنوان «جامعة مهدوي» متضمّن معاني عالي و پيام‌هاي سازنده و نشانة توجّه به نواقص جوامع ديگر است كه هركدام در بوتة

 

آزمايش، بشر را قانع نكرده و جوابگوي مطالبات او در برقراري يك جامعه و نظام سالم و صالح نمي‌باشند.

در حال حاضر نظام و جامعه‌اي كه در دنيا بيشتر عنوان دموكراسي و مردم‌سالاري و مدني را به خود مي‌بندد و نمونة جوامع به‌اصطلاح مدني مي‌باشد رژيم آمريكاست كه علناً در دنيا اوّل پرچم‌دار استعلا و استكبار و استضعاف جوامع ديگر است و درعين‌حال خودش در استضعاف صهيونيسم و بدترين مكتب‌هاي نژادپرست قرار دارد تا حدّي كه سرانش به‌جاي آنكه خود مستقلّ باشند تسليم نيّات پليد صهيونيست‌ها هستند؛ همان گروه اندكي كه خود را بشر مافوق و درجه اوّل و شش ميليارد انسان‌هاي دنيا را بشر درجة دوم مي‌دانند اما تناقض‌هاي اين نظام چه در داخل و چه در خارج آن بسيار است.

موضوع: 
نويسنده: 
کليد واژه: