وریز وجوهات
بسمه تعالی جناب مستطاب آقای دکتر علی لاریجانی زید عزه العالی سلام علیکم اکنون بعد از سه دوره متوالی که ریاست مجلس شورای اسلامی را بر عهده داشتید و با مدیریت شایسته خدمات فراوانی را نموده‌اید، لازم دیدم از جنابعالی تقدیر و تشکر نمایم. بدیهی است...
پنجشنبه: 1399/03/8
نسخه مناسب چاپSend by email
پيام تسليت حضرت آيت الله العظمي صافي به مناسبت ارتحال مرجع عاليقدر حضرت آيت الله العظمي مدني تبريزي رضوان الله عليه

بسم الله الرحمن الرحيم

انا لله و انا اليه راجعون
ارتحال عالم رباني، فقيه اهل البيت عليهم السلام حضرت آيت الله آقاي حاج سيد يوسف مدني تبريزي رضوان الله تعالي عليه موجب تأسف و تأثر گرديد.
آن فقيه و مرجع بزرگوار از استوانه‌هاي بزرگ علمي و معنوي حوزه‌ي علميه‌ي قم بودند كه ساليان متمادي عمر پربركت خود را در نشر و ترويج معارف نوراني اهل البيت عليهم السلام، با تأليفات كتاب‌هاي ارزشمند و گرانسنگ در فقه و اصول و با تدريس خارج و تربيت فضلا و طلاب سپري نمود.
ايشان با اخلاص تمام در خدمتگزاري به آستان ملك پاسبان مولاي خود حضرت بقية‌الله الاعظم ارواح العالمين له الفدا افتخار خدمت داشت و تشنگان فضيلت و كمال را از چشمه‌ي جوشان حقايق قرآني و معارف ولايي سيراب مي‌نمود.
ارتحال اين فقيه عاليقدر ثلمه‌اي بزرگ براي حوزه‌هاي علميه مي‌باشد كه لايسد‌ّها شيء

حقير اين ضايعه‌ي بزرگ را به ساحت مقدس حضرت بقية‌الله الاعظم ارواح العالمين له الفدا و به حوزه‌هاي علميه و علماي اعلام و مردم شريف آذربايجان و به ويژه به بيت شريف ايشان و آقازاده‌هاي محترم و وابستگان مكرم تسليت گفته واز خداوند متعال مزيد رحمت و مغفرت براي‌ آن فقيه عالي‌مقام و براي بازماندگان محترم صبر جميل و اجر جزيل مسألت دارم.

هفتم شعبان المعظم 1434
لطف الله صافي
 

موضوع:

يكشنبه / 26 خرداد / 1392