وریز وجوهات
صبح پنج‌شنبه 20 مهرماه 1396، جمعی از اساتید و طلاب حوزه‌ علمیّه کرج با حضور در دفتر مرجع عالیقدر آیت الله العظمی صافی گلپایگانی مدظله الوارف با ایشان دیدار، و از توصیه‌های دلسوزانه این مرجع عالیقدر بهره‌مند شدند. معظّم له پس از شنیدن گزارشی از...
دوشنبه: 1 / 08 / 1396 ( )

نسخه مناسب چاپSend by email
پيام حضرت آيت الله العظمي صافي به مناسبت درگذشت مداح با اخلاص اهل بيت آقاي حاج آقا رضا انصاريان

بسم الله الرحمن الرحيم
انا لله و انا اليه راجعون
جناب مستطاب آقاي حاج محمد تقي انصاريان زيد عزّه؛ درگذشت خادم با اخلاص و مادح و شاعر اهل بيت عليهم السلام مرحوم مغفور جناب آقاي حاج آقا رضا انصاريان موجب تأسف و تأثر فراوان اينجانب گرديد.
آن مرحوم كه سال‌هاست افتخار خدمتگزاري به آستان ملك پاسبان حضرت علي بن موسي الرّضا عليه آلاف التحية و الثناء‌ را داشت و در درگاه قبله‌ي احرار و سلطان آزادگان حضرت سيد الشهداء عليه الصلاة و السلام عرض ادب واخلاص مي‌نمود و در امر تعظيم شعائر ديني و ترويج و نشر معارف ولايي همّت والا داشت، و الحق از مواليان دلسوخته‌ي حضرت مولي الموالي اميرالمومنين عليه الصلاة و السلام بود.
اينجانب مصيبت تأثربار فقدان اين نوكر با اخلاص اهل بيت را به جامعه‌ي محترم مداحان اهل بيت عليهم السلام وخاندان مكرم انصاريان و فاميل‌هاي وابسته، اخوان محترم به ويژه مادر مؤمنه، صالحه و داغدار ايشان تسليت گفته و از خداوند متعال مزيد غفران و رحمت الهي براي آن مرحوم و صبر جميل و اجر جزيل براي بازماندگان محترم مسألت دارم.

 

سوم شعبان المعظم 1434
لطف الله صافي
 

اخبارپیام‌‌ها