وریز وجوهات
جامعه منتظر، جامعه امیدوار (یادداشت از معظّم له) بایدها و نبایدهای منتظران (گفتاری از معظّم له) بامداد اميد (نوشتاری از معظّم له) روز رهایی (سروده معظّم له)         جامعه منتظر، جامعه اميدوار (یادداشتی...
جمعه: 1397/03/4 - (الجمعة:9/رمضان/1439)

نسخه مناسب چاپSend by email
ديدار حجة الاسلام و المسلمين ري شهري با حضرت آيت الله العظمي صافي

حجة الاسلام و المسلمین محمدی ری‌شهری عصر روز پنج‌شنبه 7/8/88 با حضور در بیت حضرت آیت الله العظمی صافی با معظم له دیدار و گفتگو كرد.
در این دیدار كه در آستانه تشرف حجاج به بیت الله الحرام برگزار شد، سرپرست حجاج ایرانی گزارشی از برنامه‌های این سفر معنوی را به محضر مرجع عالیقدر ارائه كرد.
معظم له نیز در این دیدار با اشاره به اهمیت ویژه‌ای كه حج در شرع مقدس اسلام دارد، از حجاج بیت الله الحرام خواستند كه در این سفر مقدس از آثار و بركات معنوی آن بهره برده، و خود را مهمان واقعی خداوند متعال بدانند.

حجة الاسلام و المسلمين محمدي ري‌شهري عصر روز پنج‌شنبه 7/8/88 با حضور در بيت حضرت آيت الله العظمي صافي با معظم له ديدار و گفتگو كرد.
در اين ديدار كه در آستانه تشرف حجاج به بيت الله الحرام برگزار شد، سرپرست حجاج ايراني گزارشي از برنامه‌هاي اين سفر معنوي را به محضر مرجع عاليقدر ارائه كرد.
معظم له نيز در اين ديدار با اشاره به اهميت ويژه‌اي كه حج در شرع مقدس اسلام دارد، از حجاج بيت الله الحرام خواستند كه در اين سفر مقدس از آثار و بركات معنوي آن بهره برده، و خود را مهمان واقعي خداوند متعال بدانند.
ايشان فرمودند: همه حجاج ايراني بايد خود را در اين سفر در محضر مقدس حضرت صاحب العصر و الزمان بقية الله الاعظم ارواح العالمين له الفداء ببينند و از آن وجود مبارك درخواست فيوضات معنوي و قبولي حج را داشته باشند و براي دفع فتنه‌ها و نابودي دشمنان اسلام دعا كنند و فرج مقدس امام زمان عليه السلام و الصلاة را از خداوند متعال مسئلت نمايند.
معظم له براي موفقيت بيشتر حجة الاسلام و المسلمين محمدي ري شهري در اين سفر معنوي و خدمت ايشان به نشر معارف اهل بيت عليهم السلام و براي سلامتي حجاج بيت الله الحرام و قبولي مناسك حج آنان دعا كردند.
 

موضوع:

شنبه / 9 آبان / 1388