وریز وجوهات
بسم الله الرحمن الرحیم الحمدلله ربّ العالمين و الصلوة و السلام علی سيّدنا و نبيّنا حبيب إله العالمين أبي القاسم محمّد و آله الطاهرين سيّما بقية الله في الأرضين. «الفقهاء حصون الإسلام» السلام عليکم و رحمةالله سخن درباره شخصيّتي است که صاحب...
پنجشنبه: 30 / 01 / 1397 ( )

نسخه مناسب چاپSend by email
ديدار رهبر شيعيان پاكستان با حضرت آيت الله العظمي صافي گلپايگاني

حضرت آیت الله العظمی صافی صبح امروز یكشنبه اول فروردین 89 علامه سید ساجد نقوی رهبر شیعیان پاكستان و هیئت همراه را به حضور پذیرفتند.

گزارش تصويري

حضرت آيت الله العظمي صافي صبح امروز يكشنبه اول فروردين 89 علامه سيد ساجد نقوي رهبر شيعيان پاكستان و هيئت همراه را به حضور پذيرفتند.

گزارش تصويري

به گزارش مركز خبر حوزه، معظم‌له عزت كشورهاي اسلامي و سربلندي آنان را بسيار مهم و ارزشمند دانستند و با تاكيد بر ضرورت بي نيازي مسلمانان از بيگانگان تصريح كردند:پيشرفت‌هاي مسلمانان در علوم  و تكنولوژي و بي‌نيازي آنان از بيگانگان ، مايه مباهات و افتخار ماست.
ايشان با بيان اينكه گروهي با نام اسلام، چهره واقعي اسلام را خشن و افراطي معرفي مي‌‌كنند، اظهار داشتند: مظلوميت شيعيان پاكستان با اهداي هزاران شهيد و جانباز بر همه روشن است، ولي با اين شرايط، در مقابل دشمنان اسلام پايداري و استقامت دارند و از عقيده صريح خود دست‌ بر نمي‌داند.
اين مرجع تقليد خاطرنشان ساختند: ما در غم‌ها و شادي‌هاي مردم پاكستان سهيم هستيم و اي كاش من هم در ميان شما بودم و در كنار شيعيان پاكستان، از مكتب اهل‌بيت(ع) و تشيع دفاع مي‌‌كردم.
ايشان در ادامه براي سربلندي مسلمانان، به ويژه شيعيان پاكستان دعا كرده و ابراز نمودند: هيچ تفاوتي ميان شيعيان پاكستان، افغانستان و ايران وجود ندارد و بنده دعاگوي همه آنان هستم.
حضرت آيت‌الله العظمي صافي در پايان از تلاش‌ها و خدمات ارزنده حجت‌الاسلام والمسلمين سيد ساجد علي نقوي تقدير و تشكر كردند.
گفتني است در اين ديدار، حجت‌الاسلام والمسلمين سيد ساجد علي نقوي، رهبر شيعيان پاكستان نيز ضمن تبريك عيد باستاني ايران، گزارشي از وضعيت شيعيان، مدارس علمي و ديني و حوزه‌هاي علميه اين پاكستان ارائه دادند.

 

موضوع:

يكشنبه / 1 فروردين / 1389