وریز وجوهات
بسمه تعالی ضمن ارزوی قبولی طاعات و عبادات کلیه‌ی مؤمنین خداجوی به اطلاع می‌رساند که رؤیت حلول ماه شوال در شامگاه پنجشنبه 24 خرداد بر حضرت ایت الله العظمی صافی گلپایگانی مد ظله العالی ثابت گردید و جمعه 25 خرداد 1397 عید سعید فطر و برابر با اول...
شنبه: 1397/04/2 - (السبت:9/شوال/1439)

نسخه مناسب چاپSend by email
بازديد مرجع عالي قدر از مركز دايره المعارف فقه اسلامي/عكس

ـ حضرت آیت‌الله العظمي صافي، عصر امروز ضمن بازديد از مركز دايره المعارف فقه اسلامي با آیت‌الله هاشمی شاهرودی دیدار و گفت وگو كردند.
در این بازديد كه به مدت یك ساعت به طول انجامید،‌ طرفین در خصوص موضوعات مختلف علمی و فقهی در فضای بسیار صمیمی به مباحثه پرداختند.
حضرت آیت‌الله العظمي صافي در این دیدار با توجه به فعالیت‌ها و اقدامات انجام شده در موسسه دائره المعارف فقه اظهار داشتند : خوشبختانه اقدامات ارزشمند و گرانمایه‌ای در این مؤسسه صورت گرفته است و امیدواریم این فعالیت‌ها ادامه داشته باشد تا جامعه علمی و حوزوی بهره‌های بیشتری از آن ببرند
ایشان تدوین موسوعه شیعی را بسیار ارزشمند خواندند و از اقدامات صورت گرفته از سوی آیت‌الله هاشمی شاهرودی تقدیر كرده و افزودند : شما كار ارزشمندی را برای شیعه رقم زدید و امیدواریم این فعالیت‌ها در آینده رونق بیشتری داشته باشد و مورد تاييد حضرت ولي عصر عجل الله تعالي فرجه قرار گيرد.
آيت الله العظمي صافي خطاب به آیت‌الله هاشمی شاهرودی یادآور شدند: برای شما و كسانی كه در این مركز فعالیت می‌كنند افتخار بزرگی است كه در چنین مركز علمی و فقهی به فعالیت می‌پردازند و امیدواریم فعالیت‌های علمی و تحقیقی این مركز برای محققان و پژوهشگران حوزوی نیز مفید واقع شود.
مرجع تقلید شیعیان تاكید كردند: نبود موسوعه شیعی یك نقص بود كه با اقدام انجام شده در این مؤسسه این كمبود برطرف شد.
آیت‌الله هاشمی شاهرودی نيز در ابتدای این دیدار گزارشی از موسسه دائره المعارف فقه اسلامی بر مذهب اهل بیت علیهم السلام به محضر مرجع عالي قدر شيعه ارائه كرد و اظهار داشت: در حال حاضر این مؤسسه با حضور یكصد محقق و پژوهشگر حوزوی فعالیت می‌كند كه تاكنون اقدامات ارزشمندی را به جامعه علمی كشور ارزانی داشته است.
وی تدوین موسوعه فقه اسلامی را از مهم‌ترین برنامه‌های این مركز برشمرد و اظهار داشت: این كتاب به نام«الموسوعه الفقه الاسلامی طبقاً لمذهب اهل البیت (ع)» به زبان عربی منتشر می‌شود كه ترجمه به زبان‌های انگلیسی، فرانسوی و فارسی از دیگر الویت‌های این كار است.

لینك مرتبط: تصاویر بازديد مرجع عالي قدر از مركز دايره المعارف فقه اسلامي 
 

ـ حضرت آيت‌الله العظمي صافي، عصر امروز ضمن بازديد از مركز دايره المعارف فقه اسلامي با آيت‌الله هاشمي شاهرودي ديدار و گفت وگو كردند.
در اين بازديد كه به مدت يك ساعت به طول انجاميد،‌ طرفين در خصوص موضوعات مختلف علمي و فقهي در فضاي بسيار صميمي به مباحثه پرداختند.
حضرت آيت‌الله العظمي صافي در اين ديدار با توجه به فعاليت‌ها و اقدامات انجام شده در موسسه دائره المعارف فقه اظهار داشتند : خوشبختانه اقدامات ارزشمند و گرانمايه‌اي در اين مؤسسه صورت گرفته است و اميدواريم اين فعاليت‌ها ادامه داشته باشد تا جامعه علمي و حوزوي بهره‌هاي بيشتري از آن ببرند
ايشان تدوين موسوعه شيعي را بسيار ارزشمند خواندند و از اقدامات صورت گرفته از سوي آيت‌الله هاشمي شاهرودي تقدير كرده و افزودند : شما كار ارزشمندي را براي شيعه رقم زديد و اميدواريم اين فعاليت‌ها در آينده رونق بيشتري داشته باشد و مورد تاييد حضرت ولي عصر عجل الله تعالي فرجه قرار گيرد.
آيت الله العظمي صافي خطاب به آيت‌الله هاشمي شاهرودي يادآور شدند: براي شما و كساني كه در اين مركز فعاليت مي‌كنند افتخار بزرگي است كه در چنين مركز علمي و فقهي به فعاليت مي‌پردازند و اميدواريم فعاليت‌هاي علمي و تحقيقي اين مركز براي محققان و پژوهشگران حوزوي نيز مفيد واقع شود.
مرجع تقليد شيعيان تاكيد كردند: نبود موسوعه شيعي يك نقص بود كه با اقدام انجام شده در اين مؤسسه اين كمبود برطرف شد.
آيت‌الله هاشمي شاهرودي نيز در ابتداي اين ديدار گزارشي از موسسه دائره المعارف فقه اسلامي بر مذهب اهل بيت عليهم السلام به محضر مرجع عالي قدر شيعه ارائه كرد و اظهار داشت: در حال حاضر اين مؤسسه با حضور يكصد محقق و پژوهشگر حوزوي فعاليت مي‌كند كه تاكنون اقدامات ارزشمندي را به جامعه علمي كشور ارزاني داشته است.
وي تدوين موسوعه فقه اسلامي را از مهم‌ترين برنامه‌هاي اين مركز برشمرد و اظهار داشت: اين كتاب به نام«الموسوعه الفقه الاسلامي طبقاً لمذهب اهل البيت (ع)» به زبان عربي منتشر مي‌شود كه ترجمه به زبان‌هاي انگليسي، فرانسوي و فارسي از ديگر الويت‌هاي اين كار است.

لينك مرتبط: تصاوير بازديد مرجع عالي قدر از مركز دايره المعارف فقه اسلامي 
 

[Unknown Object]

موضوع:

يكشنبه / 28 شهريور / 1389