وریز وجوهات
دهه‌ی اول ماه مبارک رمضان: - نماز ظهر به امامت آیت الله صلواتی. - سخنران بعد از نماز ظهر: حجة الاسلام صادقی واعظ.     دهه‌ی دوم و سوم ماه مبارک رمضان:‌ - نماز ظهر به امامت آیت الله صلواتی. - سخنران بعد از...
دوشنبه: 1397/02/31 - (الاثنين:5/رمضان/1439)

نسخه مناسب چاپSend by email
آغاز ساخت موسسه ائمه اطهار عليهم السلام با حضور حضرت آيت الله العظمي صافي

حضرت آیت الله العظمی صافی عصر روز جمعه 5/9/89، در مراسم آغاز به كار پروژه‌ی ساختمانی مسجد و موسسه علمی و فرهنگی ائمه اطهار علیهم السلام، كلنگ احداث آن را بر زمین زدند.
معظم له در این مراسم ضمن تقدیر از بانیان این حركت فرهنگی به ویژه مرحوم حاجیه خانم صلواتی، صبیه آیت الله صلواتی فرمودند: بی‌شك اینگونه حركت‌ها و برنامه‌ها در راستای نشر فرهنگ و معارف گرانسنگ اهل بیت علیهم‌السلام موجب رضایت حضرت ولی عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف می‌باشد.
ایشان با اشاره به این كه هر مسلمانی باید روحیه انجام كار خیر را داشته باشد، خاطرنشان كردند: انسان وقتی این برنامه‌ها را می‌بیند واقعا خوشحال می‌شود از این كه اشخاصی در كارهای خیر این گونه فعال هستند.
گفتنی است مسجد و مجموعه علمی و فرهنگی ائمه اطهار علیهم السلام در زمینی به مساحت 600 متر مربع، بنا بر وصیت بانوی مغفوره حاجیه خانم صلواتی در شهرك قدس قم و در مسیر جدید الاحداث مسجد مقدس جمكران ساخته مي‌‌شود.
 

موضوع:

شنبه / 6 آذر / 1389