وریز وجوهات
بسم الله الرحمن الرحیم رحلت عالم ربانی، روحانی زاهد و سالک الی الله ، زین الخطباء و المحدثین مرحوم حجت الاسلام و المسلمين آقای حاج شیخ مهدی مظاهری رضوان الله تعالی علیه موجب تأثر و تاسف گردید. آن عالم وارسته سالیان متمادی در تهذیب نفوس و تربیت...
سه شنبه: 26/دى/1396 (الثلاثاء: 28/ربيع الثاني/1439)

نسخه مناسب چاپSend by email
گزارش ديدار حضرت آيت الله العظمي صافي با حضرت آيت الله العظمي مكارم

 حضرت آیت الله العظمی صافی شب گذشته با حضور در دفتر حضرت آیت الله العظمی مكارم با ایشان دیدار و گفتگو كردند.

در این دیدار كه در فضايى كاملا معنوى و صميمانه برگزار شد، دو مرجع تقلید درباره مسائل جارى كشور و فعاليت هاى وهابيت و فرقه ضاله تصوف و اوضاع جهان اسلام و تشيع صحبت نمودند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر حضرت آیت الله العظمی مكارم در اين ديدار آية الله مكارم شيرازى با ابراز نگرانى از وضعيت مجالس مذهبى و تبليغى طلاب و مشكلات آنان خواستار تقويت خطبا و علما در تمام شهرهاى كشور شدند.

ایشان در ادامه افزودند: در تمام مجالس اسلامى طلاب و خطبا بايد از سطح علمى و فقهى و تهذيب نفس بالايى برخوردار باشند تا هميشه در كارهاى خود موفق باشند و بايد در اين زمينه از حضور تمام علما استفاده كرد تا رضاى خداوند متعال را بدست آورد.

آية الله العظمى صافى نيز دراين گفتگو با اظهار تأسف نسبت به درگذشت جمعى از علما و دانشمندان و نخبگان حوزه، افزودند: بايد جاى آنها را با افراد با ايمان و فرهيخته پر كرد.

 

موضوع:

يكشنبه / 1 مهر / 1386