وریز وجوهات
بسم الله الرحمن الرحيم قال الله تعالي: ﴿يَا أَيهَا الَّذِينَ آمَنُوا اتَّقُوا اللّٰهَ وَكُونُوا مَعَ الصَّادِقِينَ﴾ حضرت صادق، امام راستین پیشوا و مقتدای اهل دین کرد احیا، شرع جدش مصطفی داد رونق، رسم و آئین ولا مکتب فقه و فضیلت باز کرد...
دوشنبه: 1397/04/25 - (الاثنين:3/ذو القعدة/1439)

نسخه مناسب چاپSend by email
گزارش ديدار حضرت آيت الله العظمي صافي با حضرت آيت الله العظمي مكارم

 حضرت آیت الله العظمی صافی شب گذشته با حضور در دفتر حضرت آیت الله العظمی مكارم با ایشان دیدار و گفتگو كردند.

در این دیدار كه در فضايى كاملا معنوى و صميمانه برگزار شد، دو مرجع تقلید درباره مسائل جارى كشور و فعاليت هاى وهابيت و فرقه ضاله تصوف و اوضاع جهان اسلام و تشيع صحبت نمودند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر حضرت آیت الله العظمی مكارم در اين ديدار آية الله مكارم شيرازى با ابراز نگرانى از وضعيت مجالس مذهبى و تبليغى طلاب و مشكلات آنان خواستار تقويت خطبا و علما در تمام شهرهاى كشور شدند.

ایشان در ادامه افزودند: در تمام مجالس اسلامى طلاب و خطبا بايد از سطح علمى و فقهى و تهذيب نفس بالايى برخوردار باشند تا هميشه در كارهاى خود موفق باشند و بايد در اين زمينه از حضور تمام علما استفاده كرد تا رضاى خداوند متعال را بدست آورد.

آية الله العظمى صافى نيز دراين گفتگو با اظهار تأسف نسبت به درگذشت جمعى از علما و دانشمندان و نخبگان حوزه، افزودند: بايد جاى آنها را با افراد با ايمان و فرهيخته پر كرد.

 

موضوع:

يكشنبه / 1 مهر / 1386