وریز وجوهات
شب قدر، شب نور، رحمت و شب نزول قرآن و مَطلع خیرات و سعادات، و هنگام نزول بركات و سرآغاز زندگی نوین بشر و مبدأ تحوّل و تاریخ كمال واقعی انسان‎هاست. * شب قدر، شب آزادی بشر شبی كه اگر نبود و نیامده بود، شب تیره بدبختی انسان به پایان نمی‎رسید و...
پنجشنبه: 1397/03/31 - (الخميس:7/شوال/1439)

نسخه مناسب چاپSend by email
ديدار جداگانه‌ حضرت آيات واعظ طبسي و علم الهدي با حضرت آيت الله العظمي صافي

 

حضرت آيت الله واعظ طبسي توليت آستان مقدس حضرت امام رضا عليه السلام صبح امروز شنبه 25/4/1390 با حضور در محل اقامت حضرت آيت الله العظمي صافي با معظم له ديدار و گفتگو كردند.
در اين ديدار صميمي، آيت الله واعظ طبسي ضمن خير مقدم و خوش‌آمد به حضرت آيت الله العظمي صافي، براي معظم له در طول اقامت در مشهد مقدس آرزوي توفيقات و استفاده از معنويات آستان قدس رضوي را مسئلت نمودند.
حضرت آيت الله العظمي صافي با تبريك عيد سعيد ميلاد حضرت بقية‌الله الاعظم ارواحنا فداه فرمودند: آستان مَلِك پاسبان حضرت ثامن الائمه عليه‌السلام، پايگاه بزرگ معنوي جهان اسلام است كه مسلمانان آن را قبله آمال و آرزوهاي خود مي‌دانند و بحمدالله مردم به آن توجه خاصي دارند.
معظم له ضمن تقدير و تشكر از پيشرفت‌هاي بزرگي كه در بناي مقدس آستان قدس رضوي حاصل شده است فرمودند: همت والا و اخلاص جنابعالي در توسعه حرم مطهر و صحن‌هاي متبركه، كاملاً مشهود است.
ايشان در پايان براي مزيد توفيقات آيت الله واعظ طبسي و همه خدمتگزاران به اين درگاه مقدس دعا كردند.
 

 ديدار آيت الله علم الهدي با حضرت آيت الله العظمي صافي
آيت الله علم الهدي صبح امروز شنبه 25/4/1390 با حضور در محل اقامت حضرت آيت الله العظمي صافي در مشهد مقدس با ايشان ديدار و گفتگو كردند.

آيت الله علم الهدي در اين ديدار ضمن خير مقدم و خو‌ش‌آمدگويي گزارش كوتاهي از وضعيت شهر مشهد مقدس و حوزه علميه اين شهر، خدمت معظم له ارائه نمود.
حضرت آيت الله العظمي صافي ‌نيز ضمن تأكيد بر لزوم حفظ و نگهداري چهره‌ي مذهبي شهر مقدس مشهد رهنمودهاي لازمي را ارائه نمودند و از فعاليت‌ها و مواضع آيت الله علم الهدي تقدير نمودند.
معظم له در بيانات خود نسبت به فريضه‌ي امر به معروف و نهي از منكر و نظارت همگاني مردم در اجراي احكام شرعي و حفظ حجاب و عفاف اسلامي در شهر مقدس مشهد كه افتخار مجاورت بارگاه ملكوتي حضرت ثامن الائمه را دارد، رهنمودهايي را ارائه نمودند.
 

موضوع:

شنبه / 25 تير / 1390