وریز وجوهات
قيام مقدّس حضرت سيدالشهداء عليه السلام يكي از حوادث بي‎نظيري است كه هنوز پس از سيزده قرن و اندي، اسرار و عظمت و اهميت آن كاملاً آشكار نگشته، و فروغ تجلّي آن خاموش نشده، و انوارش همواره در تابش و لمعان، و راهنماي بشريت بسوي آزادي، و عزّت نفس، و...
جمعه: 28/مهر/1396 (الجمعة: 29/محرم/1439)

نسخه مناسب چاپSend by email
حضرت آیت الله العظمی صافی در مراسم رونمایی از نرم‌افزار جامع الاحادیث:
معارف مكتب اهل بيت عليهم السلام بايد در اختيار محققان و پژوهشگران جهان بشريت قرار بگيرد.

 

مرجع عاليقدر شيعه حضرت آيت الله العظمي صافي  صبح روز پنج‌شنبه 13/11/1390 با حضور در  مركز تحقيقات كامپيوتري علوم اسلامي، از نرم‌افزار جامع الاحاديث « فرهنگ جامع روايات پيامبر گرامي اسلام و اهل بيت عليهم السلام رونمايي كردند.

معظم له در ابتدا با بيان اين‌كه هويت حقيقي شيعه و حوزه‌هاي علميه، معارف اهل بيت و آشنايي با هدايت‌هاي آنان است فرمودند: حركت علمي و ترويج معارفي كه در اين مركز انجام گرفته است بسيار اسباب خوشبختي و مورد تقدير است، و كساني كه در اين عرصه خدمت مي‌كنند، بدانند خدمت بزرگي را به مكتب اهل بيت عليهم السلام و جامعه اسلامي انجام مي‌دهند.
ايشان در ادامه با بيان نياز دنياي بشريت به معارف و هدايت‌هاي مكتب ناب اسلام بيان كردند: ما بايد با تلاش در زمينه توليد نرم‌افزارهاي علوم اسلامي، بتوانيم معارف ناب اهل بيت عليهم السلام را در اختيار محققان و پژوهشگران جهان بشريت قرار دهيم تا همه از اين درياي عظيم بهره‌مند شوند.
معظم له در پايان با تقدير مجدد از تهيّه اين نرم‌افزار فرمودند: انشاء الله اين برنامه و سيري كه در تعريف و ترويج مكتب قرآن و اهل بيت عليهم السلام شروع شده است با سرعت رو به پيشرفت و كمال باشد، و مورد عنايات خاصه حضرت ولي عصر عجل الله تعالي فرجه الشريف قرار بگيرد.
 

موضوع:

پنجشنبه / 13 بهمن / 1390