وریز وجوهات
بي‎ترديد كساني كه مي‎خواهند اسلام را در آينه اعمال و رفتار اجتماع مسلمانان اين عصر ببينند و آن جمال نوراني و خورشيد جهان تاب را در چنين منظر و آيينه تيره و تار زيارت كنند، سخت در اشتباه‌اند. اگر تصوير چهره اسلام ممكن بود و يك نفر آگاه به تمام...
پنجشنبه: 8 / 04 / 1396 ( )

نسخه مناسب چاپSend by email
ديدار فرزندان مرحوم آيت الله حاج شيخ مجتبي تهراني با حضرت آيت الله العظمي صافي

شب گذشته حجج اسلام آقايان حاج شيخ حسين تهراني و حاج شيخ عليرضا تهراني فرزندان مرحوم حضرت آيت الله آقاي حاج مجتبي تهراني رضوان الله عليه، با حضور در بيت مرجع عاليقدر حضرت آيت الله العظمي صافي با معظم له ديدار كردند.
در اين ديدار كه تعدادي از فضلاء و روحانيون تهران و بيت آن مرحوم حضور داشتند، فرزندان آن عالم بزرگ از اظهار همدردي و ارسال پيام حضرت آيت الله العظمي صافي به مناسبت رحلت مرحوم آيت الله حاج شيخ مجتبي تهراني تشكر كردند.
در ادامه حضرت آيت الله العظمي صافي براي آن فقيد سعيد از درگاه خداوند متعال طلب علوّ درجات و غفران واسعه‌ نمودند و اظهار داشتند: رحلت اين عالم بزرگ براي اسلام و جامعه‌ي مسلمانان، ضايعه‌ي بزرگي بود. ايشان ازمفاخر روحانيت و از علماي وارسته كه داراي فضائل و كمالات و متخلّق به اخلاق حميده‌ي اسلامي بوده و خدمات زيادي را به جامعه‌ي اسلامي در طول عمر با بركت خود ارائه نمودند.

معظم له با تأكيد بر زنده نگهداشتن ياد و نام عالمان ديني در جامعه اسلامي افزودند: نبايد جامعه چنين عالم بزرگواري را فراموش كند و شما و دوستان ايشان وظيفه داريد كه آثار ايشان را حفظ نموده و آنها را براي استفاده‌ي مردم نشر دهيد. انشاء الله تعالي شما بتوانيد راه ايشان را ادامه داده و ياد و نام آن فقيد سعيد را زنده نگه داريد و بدانيد كه عالمان ديني كه به اسلام و مسلمين خدمت كرده‌اند، هميشه زنده هستند و حيات واقعي براي آنها مي‌باشد.
 

موضوع: 
اخباردیدارها
یکشنبه / 1 بهمن / 1391