وریز وجوهات
بحر عرفان عید میلاد امام عسکری است آن که شمس آسمانِ سروری است   آنکه بعد از حضرت هادی به حق متکی بر متّکای رهبری است   نام نیکویش حَسن، خُلقش حَسن پای تا سر حُسن و نیکو منظری است   الامام بن الامام بن...
دوشنبه: 1398/09/18 - (الاثنين:12/ربيع الثاني/1441)
نسخه مناسب چاپSend by email
حضرت آيت الله العظمی صافی: كساني مي‌توانند پرچم اسلام را در دست بگيرند كه خود عامل به احكام اسلام و حافظ منافع مردم و مملكت باشند.

فرمانده سپاه استان قم به همراه جمعي از مسئولان عقيدتي- سياسي سپاه پاسداران امروز شنبه 7/2/92 با حضور در دفتر مرجع عاليقدر حضرت آيت الله العظمي صافي گلپايگاني مدظله الوارف با معظم له ديدار كردند.
در ابتداي اين ديدار كه در آستانه هفته عقيدتي- سياسي سپاه صورت گرفت، سردار مهدوي‌نژاد فرمانده‌ي سپاه قم، گزارشي از برنامه‌هاي اين روز و فعاليت‌هاي سپاه پاسداران ارائه داد.
معظم له نيز با تقدير و تشكر از فعاليت‌هاي سپاه، فرمودند: الحمدلله برادران ما در سپاه از روز اول با نيّت خالص و براي دفاع از دين وارد شدند و الان هم بر همان خط اول هستند و انشاء الله تا آخر در همين مسير حركت خواهند كرد.
ايشان در ادامه اين ديدار با اشاره به خطراتي كه بعد از انقلاب براي نظام اسلامي پيش آمد بيان كردند: عزّت و قدرتي كه امروز الحمدلله داريم با آن همه پيش‌آمدها و خطرات، چيزي جز عنايت خداوند متعال و توجه خاص امام زمان عجل الله تعالي فرجه الشريف و خلوص نيّت كساني كه در اين برنامه‌ها خدمت مي‌كردند نيست.

حضرت آيت الله العظمي صافي با اشاره به دفاع مقدّس و فداكاري سربازان اسلام اضافه كردند: اين براي همه عبرت است كه جمعيتي در آن وضعيت حاضر شدند و از جان خود براي حفظ نظام اسلامي و پاسداري از حدود و ثغور دين گذشتند و موجبات بقاء نظام اسلامي را فراهم آوردند.
معظم له به هفته عقيدتي سياسي اشاره داشتند و فرمودند: همه كساني كه در اين راه قدم گذاشتند و فداكاري كردند، همه‌اش براي همين اظهار عقيده بود. همه آمدند تا عقيده‌ها ثابت و صحيح بماند. همه ايثار و از خودگذشتگي نشان دادند تا دين و مذهب باقي بماند و از اين به بعد هم بايد كساني باشند كه فداكارانه از دين و مرزهاي آن دفاع كنند.
مرجع تقليد شيعيان جهان با تأكيد بر حفظ حدود و ثغور دين مردم ادامه دادند: كساني مي‌توانند پرچم اسلام را در دست بگيرند كه خود عامل به احكام اسلام و حافظ منافع مردم و مملكت باشند.
ايشان در پايان اين ديدار با بيان اين‌كه افتخار شما بايد پرچم‌داري اسلام باشد فرمودند: مراقب باشيد راهي را كه از ابتدا شروع كرديد با همان نيّت و خلوص ادامه دهيد مخصوصاً امر به معروف و نهي از منكر را فراموش نكنيد  كه انشاء الله اسباب خوشحالي امام زمان عجل الله تعالي فرجه الشريف و نصرت الهي بيشتر شود.

موضوع:

شنبه / 7 ارديبهشت / 1392