وریز وجوهات
بعثت حضرت ختمی مرتبت خاتم ‏الأنبياء محمّد مصطفى‏ صلّى الله عليه و آله از افعال پر بركت الهى است كه حتّی با نعمت هستى و وجود، همطرازی می‌کند، و نعمتی از آنها بالاتر نيست. رسالت خاتم ‏الأنبياء، بزرگ‏ترين رويداد تاريخ و واقعه‏اى است كه تمام حوادث و...
شنبه: 9 / 02 / 1396 ( )

نسخه مناسب چاپSend by email
ديدار سرپرست كميته‌ي امداد با حضرت آيت الله العظمي صافي

جناب آقاي انواري سرپرست كميته‌ي امداد امام خميني (ره) امروز چهارشنبه دهم ارديبهشت ماه1393 با حضور در بيت حضرت آيت الله العظمي صافي با معظم له ديدار و گفتگو كرد.
معظم له در ابتداي بيانات خويش با تقدير و تشكر از جناب آقاي انواري و تمامي كساني كه با اخلاص در كميته‌ي امداد خدمت مي‌كنند فرمودند: انشاء‌الله خدمات شما منظور نظر مبارك امام زمان عجل الله تعالي فرجه الشريف باشد و شما بتوانيد بيش از پيش به مردم شريف و نيازمندان خدمت كنيد و قدر اين خدمات را  هم بدانيد كه خدمت به بندگان خدا از افضل عبادات مي‌باشد.
ايشان افزودند: سعي كنيد هميشه اعتماد مردم به اين كميته محفوظ باشد و همانطور كه هميشه اين كميته مورد اعتماد بوده انشاء الله اين اعتماد باقي بماند.
معظم له ادامه دادند: براي همه حفظ دين و ارزشهاي والاي ديني واجب است كه شما نيز در اين راه بايد همت بيشتر داشته باشيد و من هم براي موفقيت شما دعا ميكنم.

در اين ديدار مرجع تقليد شيعيان جهان ياد مرحوم عسكر اولادي را كه همه ساله با ايشان ديدار ميكرد و خدمات زيادي در كميته‌ي امداد نمود را گرامي داشته و طلب عفو و مغفرت و رحمت براي ايشان از خداوند متعال مسئلت نمودند.
در ابتداي اين ديدار جناب آقاي انواري گزارشي از خدمات كميته‌ي امداد به محضر معظم له ارائه كرد.

 

موضوع: 
اخباردیدارها
چهارشنبه / 10 اردیبهشت / 1393