وریز وجوهات
بحر عرفان عید میلاد امام عسکری است آن که شمس آسمانِ سروری است   آنکه بعد از حضرت هادی به حق متکی بر متّکای رهبری است   نام نیکویش حَسن، خُلقش حَسن پای تا سر حُسن و نیکو منظری است   الامام بن الامام بن...
دوشنبه: 1398/09/18 - (الاثنين:12/ربيع الثاني/1441)
نسخه مناسب چاپSend by email
حضرت آیت الله العظمی صافی در دیدار مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم:
همه‌ي نهادهاي مملكت وظيفه دارند كه مجري قانون اسلام باشند و بر آن افتخار نمايند.

 

صبح امروز دوشنبه هفتم ارديبهشت ماه 1394 سردار سيد جواد هاشمي مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان قم با حضور در بيت حضرت آيت الله العظمي صافي با معظم له ديدار كرد.
در اين ديدار معظم له با تقدير و تشكر از آقاي هاشمي و همكاران محترم ايشان در بنياد شهيد فرمودند: خدمات شما به خانواده‌هاي شهدا بسيار ارزنده و مغتنم است و كار شما در درگاه خداوند متعال داراي ارزش و اجر فراوان است.
ايشان با توجه به روحيه‌ي اسلامي‌خواهي شهيدان و ملت مسلمان ايران در اول انقلاب ودر زمان دفاع مقدس فرمودند: جوانان بسيار عزيزي شهيد، جانباز و اسير شدند كه هدفشان فقط احياي ارزش‌هاي اسلامي و اجراي قوانين مقدس اسلام بود و اصل پيدايش اين انقلاب هم براي حاكميت اسلام در مملكت بود.وظيفه‌ي امروز ما مخصوصاً دولتمردان اين است كه راه شهدا را ادامه داده و خط دفاع از ارزش‌ها را هميشه حفظ نمايند. افتخار مملكت ما اين است كه در سايه‌ي قرآن و قوانين حيات‌بخش اسلام مي‌باشد.

معظم له با اشاره به اينكه نيت پاك شيهدان هم براي اجراي احكام اسلام و دستورات شرع مقدس بود، فرمودند: اگر نهادهاي انقلابي ما ارزشمند هستند؛‌ به خاطر اجراي خوب قانون اسلام است و اين بزرگترين افتخار يك نهاد است كه مجري قانون اسلام و دستورات قرآن باشد. هر فرد و نهادي در اين مملكت هرچه بيشتر به قوانين شرع مقدس احترام گذاشته و به آن اهميت دهد و اجراي آن را براي خود اصل و هدف بداند و به آن افتخار نمايد، پيش خداوند متعال و حضرت ولي عصر عجل الله تعالي فرجه الشريف مأجور و مقرّب است. اين جانب بسيار نگران شدم از اينكه بعضي حرفهايي زده مي‌شود كه فلان نهاد مثلاً نبايد مجري قانون اسلام باشد. اين حرف درست نيست و مسئولين ما بايد مراقبت بيشتري نمايند كه سخناني زده نشود كه باعث نگراني مردم با ايمان شود.
معظم له در پايان ضمن قدرداني و تشكر از خدمات صادقانه‌ي حجة‌الاسلام شهيدي رئيس بنياد شهيد، براي موفقيت بيشتر عزيزاني كه به خانواده‌ي شهدا و جانبازان سرافراز خدمت مي‌كنند دعا كردند و فرمودند كه انشاء الله توجهات امام زمان عليه الصلاة‌ و السلام هميشه با شما باشد.

موضوع:

دوشنبه / 7 ارديبهشت / 1394