وریز وجوهات
ظهر روز دوشنبه 15 شهریور 1398 سردار اشتری فرمانده نیروی انتظامی، با حضور در بیت مرجع عالیقدر حضرت آیة الله العظمی صافی گلپایگانی مدظله الوارف با ایشان دیدار و همچنین گزارشی از فعالیت‌های این مرکز ارائه نمودند و از توصیه‌های معظم له بهره‌مند...
پنجشنبه: 1398/07/25 - (الخميس:18/صفر/1441)
نسخه مناسب چاپSend by email
حضرت آیت الله العظمی صافی گلپایگانی در دیدار فرمانده محترم نیروی انتظامی: مردم، اقدامات خوب نیروی انتظامی را فراموش نخواهند کرد/ غمخوار مظلومان و محرومان جامعه باشید.
بیانات مرجع عالیقدر در دیدار با فرمانده محترم نیروی انتظامی

صبح یکشنبه ۱۶ مهرماه ۱۳۹۶، سردار اشتري فرمانده محترم نيروي انتظامي با هیئت همراه، با حضور در بیت مرجع عاليقدر حضرت آية الله العظمی صافي گلپايگاني مدّ ظله الوارف ديدار کردند.
در ابتداي اين ديدار، سردار اشتري گزارشي از فعاليت‌ها و برنامه های نيروي انتظامي ارائه کرد.

معظم له نیز با تقدیر و تشکر از خدمات پرسنل محترم نیروی انتظامی، فرمودند: کار شما عزيزان همه‌اش داراي ثواب و اجر است و نزد خداوند متعال جايگاه والايي دارد. البته مسئوليت سنگيني داريد و بايد در جنبه‌هاي مختلف، پشتيبان و حافظ ارزش‌هاي اسلامی در جامعه باشيد.

ايشان در ادامه به وظایف مهم این نیرو اشاره نموده و افزودند: بايد به گونه‌اي با اخلاق و رفتار خوب عمل شود که بتوانيد همه اهداف را  محقق کنيد و مخصوصاً احکام دين را در جامعه استواري و استحکام ببخشيد. الحمدلله نيروي انتظامي موفق بوده است و ان شاء الله روزبروز بر توفيقات شما افزوده خواهد شد و بدانید مردم هم این اقدامات خوب را فراموش نخواهند کرد.

مرجع عالیقدر در بخش دیگری از توصیه های خود، خطاب به پرسنل محترم نیروی انتظامی فرمودند: غمخوار مظلومان و محرومان باشید. همه سعی کنید در مسئولیتی که بر عهده دارید، حاجت و نیاز محرومان را برآورده نمایید که این کار موجب رضایت حضرت ولی عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف خواهد بود.

آیت الله العظمی صافی در پايان، با تقدیر مجدد از اقدامات خوب نیروی انتظامی، فرمودند: سلام و عرض ارادت بنده را به همه دوستان و کارکنان زحمتکش نيروي انتظامي برسانيد. من براي همه شما عزيزان دعا مي‌کنم و اميدوارم که با تلاش مداوم و پيوسته مشکلات و نواقص حل شود و اين را هم بدانيد که اين امر قابل تحقق است.

موضوع: