رسول الله صلى الله عليه و آله :شَعبانُ شَهري و رَمَضانُ شَهرُ اللّهِ فَمَن صامَ شَهري كُنتُ لَهُ شَفيعا يَومَ القِيامَةِ پيامبر صلى الله عليه و آله :شعبان ، ماه من و رمضان ماه خداوند است . هر كه ماه مرا روزه بدارد ، در روز قيامت شفيع او خواهم... بیشتر
چهارشنبه: 28/ارد/1401 (الأربعاء: 16/شوال/1443)

تأثير موسيقي کمتر از مواد مخدر نيست

امروز اگر جوانان گرفتار اين هلاکت‌ها شوند ديگر نجات پيدا نمي‌کنند، انواع هلاکت‌ها هست، يکي اعتياد است و بعضي مطالب ديگر که خيلي بدتر است، همين موسيقي که تأثيرش کمتر از اعتياد به مواد مخدر نيست.

جوان‌ها بايد خودشان را حفظ کنند و خودشان را به خداوند متعال بسپارند، کاري کنند که قلب مبارک امام زمان(عج) را از خود خشنود و خوشحال کنند. اميدوارم شما از همان جوان‌هایي باشيد که اگر حضرت ظهور کردند بتوانيد در زمرۀ ياوران ايشان باشيد.

در هر محيطي که هستيد، مؤمن و در امر دين با استقامت باشيد و هويت ديني خود را نگه داريد، بگویيد من مسلمانم و به اسلام افتخار می‌کنم، حرف‌هاي ديگر و مزخرفاتي که می‌گويند افتخار نيست. افتخار هويت اسلامی ‌و مذهبي و ولايت اميرالمؤمنين(ع) و امام زمان(عج) است. دنيا به هرچه می‌خواهد افتخار کند اگر تمام دنيا هم از راه حق منحرف شوند و ما يک نفر هم باشيم، تحت تأثير تبليغات دنيا قرار نمی‌گيريم و در مقابل دنيا استقامت می‌کنيم، دين و سنت‌هاي اسلامی ‌را حفظ می‌کنيم.

اين اختلاط زن و مرد خلاف هويت اسلامی‌ است، اين شوراها که درست کرده‌اند، زن‌ها می‌روند صبح تا غروب با مردها می‌نشينند اسلامی‌ نيست، بايد مواظب باشيم.

رأي مي‌دهيد که او برود آنجا! اينکه نمي‌شود، روز قيامت سؤال مي‌کنند که شما با اسلام چه کرديد؟ اینکه نمي‌شود زن و مرد اختلاط داشته باشند با هم بنشينند، حرف بزنند، چه اصراري دارند که چادر را بردارند؟ اينها براي اين است که وقتي چادر را برداشتند مطالب بعدي آسان می‌شود. بايد همه مواظب باشند، آنها را راه ندهند.

در مجالس رسمی ‌در حضور اشخاص محترم بي‌چادر مي‌آيند. ١٤٠٠ سال است که مسلمان‌هاي دنيا احکام اسلام را قبول کرده‌اند، جزء جان و روحشان شده است حالا شما گمان می‌کنيد بناي کوچکي را خراب می‌کنيد؟

از اینکه اينجا تشريف آورده‌ايد تشکر می‌کنم. خدا شما را حفظ کند و از ياران امام زمان(عج) قرار دهد، دنيا و آخرت شما را معمور کند و به مقاصد عاليه‌اي که داريد برساند.

 

نويسنده: