وریز وجوهات
در مورد شخصیت حضرت امیرالمؤمنین علی بن ابی طالب علیهماالسلام هزاران هزار كتاب نوشته شده است، و مرور زمان روز به روز وسعت و عظمت آن وجود بی‌نظیر را آشكارتر می‌سازد؛ و هر كس در مطالعه تاريخ زندگی و فضيلت آن حضرت وارد می‌شود، خود را در برابر عظمت‌هايی...
شنبه: 25/ارد/1400 (السبت: 3/شوال/1442)

بسم الله الرحمن الرحيم

در زمان غيبت حضرت ولي عصر بقيةالله الاعظم - ارواحنا فداه - بايد به حاملان علوم اهل‌بيت علیهم‌السلام رجوع و مسائل ديني را از آنان سؤال نمود، بلکه روش و سيره‌ عقلا در هر علمي پرسش از دانشمندان و کارشناسان همان علم بوده و هست و اين روش در عمل، مورد تأييد و امضای شارع مقدس نيز قرار گرفته است.

مجموعه‌اي که پيش‌روي داريد گزيده‌اي از آثار مرجع عالي‌قدر حضرت آيت‌الله العظمي حاج شيخ لطف‌الله صافي گلپايگاني ‌- مدّظله‌الشريف - است ‌که از کتاب‌هاي رمضان در تاريخ، عالي‌ترين مکتب تربيت و اخلاق يا ماه مبارک رمضان، معارف دين«جلد 1و2» و پاسخ ‌کوتاه «جلد 1و2» که همگي از تأليفات معظم‌له مي‌باشد، گردآوري و به مناسبت ماه مبارک رمضان در اختيار ائمه محترم جمعه و جماعات و مبلّغين عزيز قرار مي‌گيرد. اميد است اين خدمت ناچيز مورد نظر و قبول قطب عالم امكان حضرت بقية‌الله الاعظم - ارواحنا فداه - قرار گيرد.

رمضان المبارک 1431

مطابق با مرداد ماه 1389

دفتر تنظيم و نشر آثار معظم‌له

نويسنده: 
کليد واژه: