رسول الله صلى الله علیه و آله :شَعبانُ شَهری و رَمَضانُ شَهرُ اللّهِ فَمَن صامَ شَهری كُنتُ لَهُ شَفیعا یَومَ القِیامَةِ پیامبر صلى الله علیه و آله :شعبان ، ماه من و رمضان ماه خداوند است . هر كه ماه مرا روزه بدارد ، در روز قیامت شفیع او خواهم... بیشتر
يكشنبه: 1401/07/3
Printer-friendly versionSend by email
آيت الله العظمي صافي در ديدار رياست شوراي عالي استان ها: رسيدگي به ضعفا و محرومان بايد در صدر برنامه ها باشد./جنبه هاي ديني در برنامه ها و همايش ها مراعات شود

آقای مهندس چمران ریاست شورای عالی استان‌ها پنجشنبه 21/1/93 با آیت الله العظمی صافی گلپایگانی مدظله الوارف دیدار كرد.

ریاست محترم شورای عالی استان ها، در این دیدار گزارشی از فعالیت‌ها، برنامه‌ها و دستورالعمل‌های تدوین شده از سوی این شورا ارائه داد.

معظم له نیز ضمن تشكر از ایشان و همكاران محترم، توصیه های مهمی بیان فرمودند.

ایشان در قسمتی از بیانات خود، با توجه به وجود برخی مقررات دست و پا گیر كه به نفع ضعفا و محرومان نیست فرمودند: باید این دستور العمل ها و مقررات برداشته شود و شهرداری ها تمام توان خود را برای كمك به محرومان و نیازمندان به كار گیرند.

آیت الله العظمی صافی در بخش دیگری از بیانات خود، مراعات جنبه های دینی در برنامه و همایش ها را از جانب مسئولان امری لازم و ضروری دانستند و افزودند: در این مراسم ها: نباید برنامه های خلاف شرع و گناه بیّن انجام گیرد و اگر این طور شود، همه در برابر این امر مسئول هستند.

در پایان این دیدار، معظم له با تشكر مجدد از ایشان و همكاران بیان كردند: شما و همكارانتان قدر این فرصت ها را بدانید و از این فرصت ها، فقط برای رضای خداوند و حضرت ولی عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف و كمك به مردم و دستگیری از ضعیفان قرار دهید كه در آینده با دیدن كارها و سوابق خوب خود، نزد وجدان خود آسوده و خوشحال باشید.

موضوع: