رسول الله صلى الله علیه و آله :شَعبانُ شَهری و رَمَضانُ شَهرُ اللّهِ فَمَن صامَ شَهری كُنتُ لَهُ شَفیعا یَومَ القِیامَةِ پیامبر صلى الله علیه و آله :شعبان ، ماه من و رمضان ماه خداوند است . هر كه ماه مرا روزه بدارد ، در روز قیامت شفیع او خواهم... بیشتر
يكشنبه: 1401/04/5
نسخه مناسب چاپSend by email
پيام تسليت حضرت آيت الله العظمي صافي به مناسبت ارتحال مرجع عاليقدر حضرت آيت الله العظمي مدني تبريزي رضوان الله عليه

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون
ارتحال عالم ربانی، فقیه اهل البیت علیهم السلام حضرت آیت الله آقای حاج سید یوسف مدنی تبریزی رضوان الله تعالی علیه موجب تأسف و تأثر گردید.
آن فقیه و مرجع بزرگوار از استوانه‌های بزرگ علمی و معنوی حوزه‌ی علمیه‌ی قم بودند كه سالیان متمادی عمر پربركت خود را در نشر و ترویج معارف نورانی اهل البیت علیهم السلام، با تألیفات كتاب‌های ارزشمند و گرانسنگ در فقه و اصول و با تدریس خارج و تربیت فضلا و طلاب سپری نمود.
ایشان با اخلاص تمام در خدمتگزاری به آستان ملك پاسبان مولای خود حضرت بقیة‌الله الاعظم ارواح العالمین له الفدا افتخار خدمت داشت و تشنگان فضیلت و كمال را از چشمه‌ی جوشان حقایق قرآنی و معارف ولایی سیراب می‌نمود.
ارتحال این فقیه عالیقدر ثلمه‌ای بزرگ برای حوزه‌های علمیه می‌باشد كه لایسد‌ّها شیء

حقیر این ضایعه‌ی بزرگ را به ساحت مقدس حضرت بقیة‌الله الاعظم ارواح العالمین له الفدا و به حوزه‌های علمیه و علمای اعلام و مردم شریف آذربایجان و به ویژه به بیت شریف ایشان و آقازاده‌های محترم و وابستگان مكرم تسلیت گفته واز خداوند متعال مزید رحمت و مغفرت برای‌ آن فقیه عالی‌مقام و برای بازماندگان محترم صبر جمیل و اجر جزیل مسألت دارم.

هفتم شعبان المعظم 1434
لطف الله صافی
 

موضوع: