رسول الله صلى الله علیه و آله :شَعبانُ شَهری و رَمَضانُ شَهرُ اللّهِ فَمَن صامَ شَهری كُنتُ لَهُ شَفیعا یَومَ القِیامَةِ پیامبر صلى الله علیه و آله :شعبان ، ماه من و رمضان ماه خداوند است . هر كه ماه مرا روزه بدارد ، در روز قیامت شفیع او خواهم... بیشتر
چهارشنبه: 1401/05/26
نسخه مناسب چاپSend by email
پيام مرجع عاليقدر حضرت آيت الله العظمي صافي به مناسبت درگذشت حجة‌الاسلام و المسلمين حاج سيد مجتبي موسوي لاري

بسمه تعالی
انا لله و انا الیه راجعون

رحلت عالم بزرگوار، دانشمند فرزانه، محقق عالی مقام، حضرت حجة الاسلام و المسلمین آقای حاج سید مجتبی موسوی لاری، رضوان الله تعالی علیه، موجب تأثر و تأسف گردید.
آن فقید سعید یكی از استوانه‌های علم و تحقیق و پژوهش در عرصه‌ی فرهنگ نورانی اسلام و ولایت مطلقه‌ی حضرت امیرالمؤمنین علیه السلام بود كه خدمات فراوانی را به مكتب اهل بیت علیهم السلام ارائه نمود و بسیاری از طالبان حقیقت را به راه مستقیم هدایت كرد.
او در عین حال عالمی وارسته و مُخلّق به اخلاق حسنه و دارای كمالات و فضائل بلند انسانی بود كه بدون سر و صدا و دور از مقامات ظاهری دنیوی، متواضعانه به وظیفه‌ی بزرگ دینی خود عمل می‌نمود.
فقدان شخصیت او ثلمه‌ای برای اسلام و تشیع می‌باشد. اینجانب رحلت این عالم بزرگوار را به حضرات علمای اسلام و اهالی شریف استان فارس به ویژه لارستان و خاندان مكرّم آن مرحوم و آقازاده‌ی فاضل و محترم ایشان تسلیت عرض نموده و برای آن فقید سعید علوّ درجات و رحمت الهی وبرای بازماندگان مكرّم صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت دارم.

26 ربیع الثانی 1434
لطف الله صافی

 

موضوع: