وریز وجوهات
السلام علیک ایتها الصدیقة الشهیدة دسته بزرگ عزاداران فاطمی به دعوت مرجع عالیقدر حضرت آیة الله العظمی صافی گلپایگانی دام ظله الوارف روز شهادت (پنج‌شنبه 3 جمادی الثانیة) ساعت 11 صبح از دفتر معظم له به سمت حرم مطهّر لینک مرتبط: گزارش تصویری...
دوشنبه: 1400/11/4

نسخه مناسب چاپSend by email
پيام حضرت آيت الله العظمي صافي به مناسبت ارتحال حضرت آيت الله آقاي حاج ميرزا احمد دشتي نجفي

بسم الله الرحمن الرحيم
ثلمة لايسدّها شيئ

ارتحال عالم جليل القدر فقيه عالي مقام حضرت آيت الله آقاي حاج ميرزا احمد دشتي نجفي ثلمه‌اي جبران ناپذير است.
آن شخصيت بزرگ روحاني، علاوه بر سوابق ديني و بلند علمي و حضور بارز در حوزه علميه نجف اشرف و قم مقدسه و تدريس و تربيت طلاب و فضلاي محترم، داراي مكارم اخلاق و صفات عالي زهد و پرهيزكاري و دوري از ظواهر دنيا بودند و در قم مدرسه‌ بزرگي به نام نامي و اسم گرامي حضرت امام عصر عجل الله تعالي فرجه الشريف تأسيس نموده و در آن صدها نفر از شاگردان مكتب حضرت امام جعفر صادق عليه السلام در آن به تدريس و تعليم و تعلّم اشتغال دارند.
حقيقتاً آن فقيد سعيد، خدمتگزاري مخلص در آستان مقدس مولاي خود حضرت صاحب الامر ارواح العالمين له الفداء بود و اخلاق حميده و روش زندگي ايشان براي طلاب و حوزه‌هاي علميه الگويي بزرگ خواهد بود.
اينجانب با تأثر و تأسف، اين مصيبت را به حوزه‌هاي علميه و علماي اعلام و اهالي مؤمن و متعهد استان بوشهر و به خصوص به بيت شريف و آقازادگان مكرم و دامادهاي محترم تسليت عرض نموده و براي آن عالم بزرگوار ترفيع درجه و رضوان الهي را مسئلت دارم.
27/6/1390

19 شوال المكرم 1432
لطف الله صافي

 

موضوع:

يكشنبه / 27 شهريور / 1390