رسول الله صلى الله علیه و آله :شَعبانُ شَهری و رَمَضانُ شَهرُ اللّهِ فَمَن صامَ شَهری كُنتُ لَهُ شَفیعا یَومَ القِیامَةِ پیامبر صلى الله علیه و آله :شعبان ، ماه من و رمضان ماه خداوند است . هر كه ماه مرا روزه بدارد ، در روز قیامت شفیع او خواهم... بیشتر
چهارشنبه: 1401/05/26
نسخه مناسب چاپSend by email
پيام حضرت آيت الله العظمي صافي به مناسبت آغاز سال تحصيلي حوزه علميه امام صادق عليه السلام فيروزكوه(دارالسياده وشتان)

 بسم الله الرحمن الرحیم

یا اَیُّهَا الّذین آمَنوا اتَّقُوا اللهَ وَ كُونُوا مَعَ الصّادِقین
در ظلّ توجّهات عالیه حضرت بقیة اللّه مولانا المهدی ارواح العالمین له الفداء، افتتاح سال تحصیلی جدید مدرسه و حوزه علمیه را كه به نام نامی و اسم گرامی حضرت امام جعفر صادق‌علیه الصلاة والسلام در منطقه دارالسیاده وشتان فیروزكوه تأسیس و نامگذاری شده است تبریك عرض می‌كنم. امید است تا ظهور موفور السّرور آن ولی دوران و صاحب العصر و الزّمان به نشر حقایق قرآنی و معارف اهل البیت علیهم‌السلام و تربیت علماء و دانشوران بزرگ و حافظان حدود و ثغور عقائد اسلامی معمور و برقرار باشد وآن منطقه از بركات این مدرسه علمیه مستفیض بوده و موجب آشنائی بیشتر و كاملتر اهالی محترم با هدایت‌های قرآنی و تعالیم ولائی گردد و درخشش تابناك آن بر روشنائی قلوب مؤمنان بیفزاید.
بدیهی است همكاری و همراهی همگان در پیشرفت اساس و گسترش آن موجب خشنودی و مسرّت قلب آن عزیز زمان و قطب عالم امكان عجل الله تعالی فرجه‌الشریف خواهد بود.
در خاتمه، موفّقیت بانیان و پیشگامان در این امر خیر و ادامه‌دهندگان راه آنها و تأییدات مدیریّت دلسوز و اساتید و طلاب گرامی را از خداوند متعال مسألت می‌نمایم و ملتمس دعای خیر شما هستم.
13شوّال المكرّم1432/ لطف الله صافی

 

موضوع: