رسول الله صلى الله علیه و آله :شَعبانُ شَهری و رَمَضانُ شَهرُ اللّهِ فَمَن صامَ شَهری كُنتُ لَهُ شَفیعا یَومَ القِیامَةِ پیامبر صلى الله علیه و آله :شعبان ، ماه من و رمضان ماه خداوند است . هر كه ماه مرا روزه بدارد ، در روز قیامت شفیع او خواهم... بیشتر
سه شنبه: 1401/07/5
نسخه مناسب چاپSend by email
پيام تقدير حضرت آيت الله العظمي صافي از نخست وزير تركيه به مناسبت اقدام ضد صهيونيستي و شجاعانه در اجلاس داووس

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب آقای رجب طیب اردوغان

نخست وزیر رشید و شجاع  كشور تركیه

السلام علیكم و رحمة الله

قال الله تعالی: ان تنصروا الله ینصركم و یثبت اقدامكم

مواضع ستم‌ستیزانه و افتخار‌آفرین جنابعالی در محكوم كردن مظالم وحشیانه و ددمنشانه صهیونیست‌های غاصب و هم‌چنین دفاع از حقوق ملت فلسطین و مردم مظلوم غزه كه هزاران زن و مرد و كوچك و بزرگشان با یك نسل‌كُشی بی‌سابقه و قتل عام بی‌رحمانه كشته و مجروح گردیده و موطن و مسكنشان، ویران و با خاك، یكسان شده، الحق تاریخی است و یك میلیارد و نیم مسلمانان جهان و همه بشریت آزاد و با وجدان را به تحسین و تقدیر از شما و ملت بزرگ و زنده شما برانگیخت.

در میان سكوت‌های مرگ‌بار و پر از ذلت و خفقان، این شجاعت و اعلام موجودیت، قهرمانانه و عزت‌بخش است و درود و تبریك و امتنان همه مسلمانان و خصوصاً ملت مبارز ایران، این ملت مُطالِب تجدید عظمت دیرینه اسلامی را، به سوی شما گسیل ساخت.

اینجانب این موضع عالی را نمایش موضع همه مسلمانان به ویژه شیعیان اهل‌بیت علیهم السلام می‌دانم و از خداوند متعال برای عموم ملت اسلام و ابناء قرآن، عزت و اتحاد و خدمت به خیر و صلاح بشریت و تامین رفاه و آسایش، مسئلت می‌نمایم.

 

سوم صفر المظفر 1430

لطف الله صافی

 

موضوع: