وریز وجوهات
در آستانه اربعین سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام، پرچم عزای حسینی منقّش به اشعار مرجع عالیقدر حضرت آیت الله العظمی صافی گلپایگانی دام ظله به عتبه مقدّسه حسینیه اهدا گردید. در این مراسم که با حضور تولیت محترم آستان ملائک‌...
دوشنبه: 1400/07/5 - (الاثنين:20/صفر/1443)

نسخه مناسب چاپSend by email
پيام حضرت آيت الله العظمي صافي به مناسبت سالگرد تخريب حرمين عسكريين عليهما السلام

بسم الله الرحمن الرحیم

سه سال از فاجعه‌ی عظيم و هولناك تخريب و هتك حرمت بارگاه ملكوتي و آسماني آستان فرشته پاسبان امامين همامين امام هادي و امام عسكري عليهماالسلام مي‌گذرد.

سه سال است كه قلب مقدس قطب دايره‌ی امكان، حضرت بقية‌الله الاعظم عجل الله تعالي فرجه الشريف در مصيبت هدم حرم جدّ و پدر بزرگوارشان، داغدار است.

سه سال است كه ملائكه‌ی الهي وفرشتگان مقرب درگاه حق، برگرد حريمي مي‌گردند كه از كينه‌ی نابكاران ويران است.

سه سال است است كه شيعه در ماتم اين مصيبت عظمي، اندوهناك و غمناك است.

اللهم انا نشكوا الیك فقد نبينا و غيبة ولیّنا و كثرة عدوّنا و شدّة الفتن بنا

ضمن عرض تسليت مجدد اين مصيبت عظمي به ساحت مقدس ولي دوران و امام عالم امكان حضرت صاحب العصر و الزمان عجل الله تعالي فرجه الشريف از همه شيعيان و دوستداران اهل بيت عصمت و طهارت عليهم‌السلام مي‌خواهيم تا با اقامه‌ی عزا و برپايي مجالس، ياد آن بزرگواران را گرامي داشته و انزجار خود را از فتنه‌ی گروهي خوارج پيشه، دشمنان حقيقي دين، فرقه‌ی مستحدثه، تروريست و جنايت پيشه كه به اسم اسلام و حمايت از كتاب و سنت علي الدوام مسلمانان را از زن و مرد و پير و جوان و كودكان خردسال به خاك و خون مي‌كشند و حتي در حال نماز و عبادت و در مشاهد شريفه كسي را امان نمي‌دهند، اعلان نمايند.

بحمد الله چندي قبل با اهتمام عدّه‌اي از دوستداران اهل بيت عليهم‌السلام اين آستان فرشته پاسبان كه تعلق خاص به حضرت بقيةالله مولانا المهدي صاحب العصر و الزمان عجل الله تعالي فرجه الشريف دارد براي زيارت زائران امامين عسكريين عليهما السلام آماده‌سازي شد كه هم اكنون پذيراي دلباختگان فراواني از سراسر جهان مي‌باشد.

اينجانب از ستاد محترم بازسازي مي‌خواهم انشاء الله با سرعت عمل هر چه زودتر به كوري چشم اعداء اهل بيت عليهم السلام بناي اين مشهد مطهر با شكوه‌تر و مجلّل‌تر پايان يابد و چشم دوستان اهل بيت عليهم السلام و خصوص شيعيان به آن روشن و لمعان انوار آن جهان را منور سازد.

هرگونه ابراز خدمت و تلاش و سعي و زحمت در تجديد اين آستان عرش نشان مورد تقدير خاصّ حضرت بقيةالله ارواح العالمين لتراب مقدمه الفداء و شخص شخيص آن يگانه دوران و امام عالم امكان است.

اينجانب اگر كارگر ساده‌اي در اين بازسازي بودم سر افتخار به اوج مهر و ماه مي‌رساندم.

و لا حول و لا قوة الا بالله العلي العظيم.

23 محرم الحرام 1430

لطف الله صافي

 

موضوع: