رسول الله صلى الله عليه و آله :شَعبانُ شَهري و رَمَضانُ شَهرُ اللّهِ فَمَن صامَ شَهري كُنتُ لَهُ شَفيعا يَومَ القِيامَةِ پيامبر صلى الله عليه و آله :شعبان ، ماه من و رمضان ماه خداوند است . هر كه ماه مرا روزه بدارد ، در روز قيامت شفيع او خواهم... بیشتر
دوشنبه: 1401/03/2
نسخه مناسب چاپSend by email
آیت الله العظمی صافی در دیدار دبیر کل گروه مقاومت النجباء:
ای کاش در کنار مجاهدان بودم و توفیق شهادت نصیبم می‌شد.

 

دبیر کل گروه مقاومت حزب الله النجبا حجت الاسلام آقای شیخ اکرم کعبی و حجت الاسلام آقای شیخ جابر با حضور در بیت مرجع عالیقدر آیت الله العظمی صافی گلپایگانی مدظله العالی با ایشان دیدار کردند.

در ابتدای این دیدار، گزارشی از آخرین وضعیت سوریه و عراق و پیروزی‌های جبهه مقاومت اسلامی در مواجهه با تکفیری‌ها ارائه شد.

معظّم له نیز ضمن ابراز خوشحالی از این دیدار و ستودن پیروزی‌های گروه مقاومت النجبا و دیگر گروه‌های مقاومت در مقابله با تکفیری‌ها فرمودند: از حضرت ولی عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف برای شما توفیقات بیشتر را در عرصه مجاهدت و دفاع از اسلام و حرم‌های اهل البیت علیهم السلام مسألت می‌نمایم.

ایشان در قسمت دیگری از بیانات خود فرمودند: پیروزی مسلمانان در برابر جریان تکفیر پیروزی حق بر باطل است و همه باید زیر پرچم اسلام از این آیین آسمانی دفاع کنیم.

مرجع تقلید شیعیان با تأکید بر حفظ وحدت میان همه گروه‌های مقاومت اسلامی افزودند: ای کاش در کنار مجاهدان بودم و توفیق شهادت نصیبم می‌شد. اکنون هم دعاگوی همه مجاهدان هستم و برای همه گروه‌های مقاومت از خداوند متعال طلب نصرت و پیروزی دارم.

موضوع: