رسول الله صلى الله عليه و آله :شَعبانُ شَهري و رَمَضانُ شَهرُ اللّهِ فَمَن صامَ شَهري كُنتُ لَهُ شَفيعا يَومَ القِيامَةِ پيامبر صلى الله عليه و آله :شعبان ، ماه من و رمضان ماه خداوند است . هر كه ماه مرا روزه بدارد ، در روز قيامت شفيع او خواهم... بیشتر
جمعه: 1401/03/6
نسخه مناسب چاپSend by email
حضرت آیت الله العظمی صافی با محکوم کردن اهانت دشمنان اسلام:
مراكز علمي و دانشگاه‌هاي بزرگ اديان مختلف جهان، اين اهانت ضد دين، ضد علم و ضد منطق را محكوم نمايند./ انشاء الله در سرتاسر گيتي شاهد نداي الله اكبر و اهتزاز پرچم اسلام خواهيم بود.

مرجع عاليقدر شيعه حضرت آيت الله العظمي صافي گلپايگاني مدظله الوارف صبح امروز پنج‌شنبه 23/6/1391در ديدار جمعي از طلاب و فضلاي حوزه علميه، با محكوميت اهانت جديد دشمنان دين مبين اسلام، خواستار برخورد جوامع علمي و بين المللي و آزادي‌خواهان جهان با اين اهانت شد.
معظم له با بيان اينكه مبارزه با اسلام و پيامبر گرامي اسلام صلي الله عليه و آله از آغاز ظهور دين عزيز اسلام سابقه داشته است فرمودند: از روز اول كه پيامبر عاليقدر اسلام براي نجات مردم ستمديده و هدايت نسل‌هاي بشري به رسالت مبعوث شدند، دشمنان اسلام - كه بيم و هراس زيادي از پيشرفت سريع اين دين آسماني داشتند- با آن وجود مقدس و قرآن كريم مخالفت‌ها نمودند كه به خيال خام خود بتوانند جلوي پرتوافشاني نور خداوند را بگيرند ولي بحمدالله تا امروز موفق نشده و نخواهند شد.

ايشان در ادامه باتوجه به پيشرفت و گسترش دين اسلام در سراسر جهان بيان داشتند: مشاهده مي‌شود كه بسياري از مردم حقيقت‌جو و جوانان آزادي‌خواه در كشورهاي دنيا؛ به خصوص آمريكا و اروپا، گرايش شديدي به دين مقدس اسلام پيدا دارند و هر ساله شاهد تشرّف بسياري از آنان به اين دين مبين مي‌باشيم.
امروز در آمريكا احداث مساجد و مراكز اسلامي پيشرفت قابل توجهي دارد و اين، نشان از حقيقت اين دين و تطابق احكام و دستورات آن با فطرت پاك و سليم انسان‌ها دارد.
مرجع عاليقدر شيعه در ادامه با اشاره به اهانت جديد دشمنان عليه پيامبر مكرم اسلام صلي الله عليه و آله فرمودند: دشمنان قسم‌خورده‌ي اسلام با روش‌هاي جديد خود به مبارزه با اسلام عزيز كه در حقيقت مبارزه با نور و هدايت الهي است برآمده و با ساختن فيلم‌هاي موهن به مقدسات، اهانت مي‌نمايند.
ما با محكوم كردن اين اهانت از مردم آزادي‌خواه دنيا و به خصوص مراكز علمي و دانشگاه‌هاي بزرگ اديان مختلف جهان مي‌خواهيم كه اين اعمال ضد دين، ضد علم و ضد منطق را محكوم كرده و به وظيفه‌ي بزرگ علمي و وجداني خود عمل نمايند.
معظم له در پايان بيان كردند: انشاء الله اسلام، سرتاسر گيتي را فتح مي‌نمايد و مردم ستم‌ديده و مظلوم جهان را -كه از ستم مستكبرين و استعمارگران به ستوه‌ آمده‌اند- از سلطه‌ي آنان نجات مي‌دهد، و در سرتاسر گيتي شاهد نداي الله اكبر و اهتزاز پرچم اسلام خواهيم بود.
 

موضوع: