رسول الله صلى الله علیه و آله :شَعبانُ شَهری و رَمَضانُ شَهرُ اللّهِ فَمَن صامَ شَهری كُنتُ لَهُ شَفیعا یَومَ القِیامَةِ پیامبر صلى الله علیه و آله :شعبان ، ماه من و رمضان ماه خداوند است . هر كه ماه مرا روزه بدارد ، در روز قیامت شفیع او خواهم... بیشتر
شنبه: 1401/04/4
نسخه مناسب چاپSend by email
ابراز تأسف شديد حضرت آيت الله العظمي صافي نسبت به هتك حرمت حرم مطهر حضرت معصومه سلام الله عليها در سالروز پيروزي انقلاب اسلامي

حضرت آیت الله العظمی صافی صبح امروز چهارشنبه 25/11/91 ، تعدادی از اساتید و فضلای حوزه‌ی علمیه قم را به حضور پذیرفتند.
معظم له در این دیدار ضمن تقدیر و تشكر از حضور پرشور مردم شریف و متدیّن ایران اسلامی در راهپیمایی 22 بهمن، بیاناتی را پیرامون مسائل كشوری و حوزوی ابراز نمودند.
معظم له به هتك حرمتی كه در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی به حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها انجام شد و در آن به وسیله‌ی تعدادی، نسبت به رئیس محترم مجلس شورای اسلامی جناب آقای دكتر لاریجانی توهین گردید، اشاره نمودند و ضمن ابراز تأسف و تأثر شدید، از مقامات امنیتی،  انتظامی و قضایی و همچنین از شورای محترم مدیریت حوزه و جامعه‌ی محترم مدرسین خواستند كه به طور جدی و قاطعانه در این مسأله كه ارتباط مستقیم با مسائل امنیتی و حوزوی دارد، وارد شوند و موضوع را به دقت بررسی و ریشه‌یابی كنند.

ایشان تأكید كردند تا مسئولین در اسرع وقت نسبت به كسانی كه قصد اخلال در امنیت كشور و توهین به مقدسات و حرم آسمانی حضرت معصومه علیها السلام را داشتند، قاطعانه برخورد كنند و نتیجه را به اطلاع عموم برسانند.

موضوع: