رسول الله صلى الله علیه و آله :شَعبانُ شَهری و رَمَضانُ شَهرُ اللّهِ فَمَن صامَ شَهری كُنتُ لَهُ شَفیعا یَومَ القِیامَةِ پیامبر صلى الله علیه و آله :شعبان ، ماه من و رمضان ماه خداوند است . هر كه ماه مرا روزه بدارد ، در روز قیامت شفیع او خواهم... بیشتر
شنبه: 1401/04/4
نسخه مناسب چاپSend by email
ديدار مهم دو مرجع تقليد در مشهد مقدس

حضرت آیت الله العظمی وحید خراسانی و حضرت آیت الله العظمی صافی گلپایگانی صبح امروز دوشنبه 31/4/1392 در اقامتگاه حضرت آیت الله العظمی صافی در مشهد مقدس با یكدیگر دیدار و گفتگو كردند.
در این دیدار كه در فضایی صمیمی و آكنده از روحانیت خاصی برگزار شد؛ دو مرجع تقلید پیرامون مسائل مختلف حوزه‌های علمیه گفتگو كردند.
از آنجایی كه این دو مرجع بزرگ جهان تشیع،‌ همواره از مدافعان واقعی احكام اسلام و حریم ولایت امیرالمؤمنین علیه السلام می‌باشند؛ در دیدارهای متعدد خود، همیشه بر ضرورت حفظ و احترام به مبانی شرع مقدس اسلام در تمام سطوح و پاسبانی از كیان تشیع، و تعظیم شعائر اسلام و مكتب اهل بیت علیهم السلام تأكید داشته‌اند.
حضرات آیات عظام وحید خراسانی و صافی گلپایگانی به فضلاء و طلاب حوزه‌های علمیه متذكر شدند كه می‌بایست خود را برای پاسخگویی به سوالات مسلمانان جهان و شبهات و هجمه‌های علیه تشیع آماده كنند و از این طریق رضایت خاطر شریف حضرت بقیة الله الأعظم ارواح العالمین له الفداء كه صاحب اصلی مملكت اسلامی هستند، فراهم نمایند.

موضوع: