رسول الله صلى الله عليه و آله :شَعبانُ شَهري و رَمَضانُ شَهرُ اللّهِ فَمَن صامَ شَهري كُنتُ لَهُ شَفيعا يَومَ القِيامَةِ پيامبر صلى الله عليه و آله :شعبان ، ماه من و رمضان ماه خداوند است . هر كه ماه مرا روزه بدارد ، در روز قيامت شفيع او خواهم... بیشتر
جمعه: 1401/03/6
نسخه مناسب چاپSend by email
آیت الله العظمی صافی در دیدار وزیر ارتباطات:
بايد از همه ابزار و رسانه ها و فضاي مجازي در خدمت به دين و نشر معارف اهل بيت عليهم السلام استفاده كرد./بايد از مشكلات ايجاد شده در گذشته، با تكيه بر سياست هاي صحيح و معقول عبور كرد.

صبح پنجشنبه 11/2/93 آقاي دكتر واعظي وزير محترم ارتباطات و فناوري اطلاعات و معاونان وي با مرجع عاليقدر حضرت آيت الله العظمي صافي گلپايگاني مدظله الوارف ديدار كردند.
در ابتداي اين ديدار، دكتر واعظي ضمن ابلاغ سلام رياست جمهوري و هيئت دولت به معظم له، گزارشي از فعاليت ها و برنامه هاي اين وزارتخانه ارائه داد.
معظم له نيز با تبريك ميلاد با سعادت حضرت محمد بن علي امام باقر عليه السلام، ضمن تقدير از حاضران در جلسه، فرمودند: اقداماتي كه با هدف رضايت خداوند متعال و با التزام به احكام شرع مقدس انجام مي دهيد همه قابل تقدير است و انشاء الله بتوانيد در خدمت به مردم بخصوص محرومان و مستضعفان جامعه موفّق و مؤيد باشيد.
ايشان در ادامه با اشاره به لزوم وحدت و يگانگي مسئولان براي پيشبرد اهداف اسلام در جامعه افزودند: هدف همه ما يكي است و آن اعتلاي پرچم اسلام مي باشد. همه بايد براي پيشبرد اين هدف با هم باشيم تا بتوانيم در مملكت، پرچم اسلام را بالا نگه داريم و آن طوري كه شرع مقدّس مي خواهد رفتار كنيم.

حضرت آيت الله العظمي صافي در قسمت ديگري از سخنان خود بيان داشتند: از همه ابزار و رسانه ها و فضاي مجازي بايد در خدمت به دين و نشر معارف اهل بيت عليهم السلام استفاده نماييم و با تمام سعي و تلاش، معارف نوراني اسلام را به همه دنيا ترويج كنيم.
معظم له در ادامه بيانات خود با اشاره به اوضاع كنوني جهان اسلام فرمودند: متأسفانه برخي اتفاقاتي كه امروزه در جريان است به نفع اسلام و مسلمانان نيست. همه هشيار باشند كه هدف همه مسلمانان، عزّت و عظمت اسلام است و بايد باشد و اگر هدف، اين شد، در برابر دشمنان مي توان ايستادگي كرد. ما هم نمي خواهيم به ضرر كشورهاي ديگر كار كنيم، بلكه در همه برنامه ها به دنبال عظمت اسلام هستيم.
ايشان با اشاره به وجود برخي مشكلات در كشور افزودند: اگر چه مشكلاتي در گذشته براي كشور ايجاد شده، اما بايد از آن عبور كرد و مشكلات را بر اساس سياست هاي صحيح و معقول حل كرد. ما مي خواهيم پرچم دين برافراشته باشد و براي رفع گرفتاري هاي اقتصادي و مشكلات خارجي دعا مي كنيم.
مرجع عاليقدر در بخش پاياني اين ديدار با اشاره به برخي انتصابات اخير در وزارت كشور فرمودند: اسلام عزيز، به زنان، عزّت و كرامت واقعي را بخشيده است؛ بايد از رفتارهايي كه خلاف اين كرامت، و مخالف شرع مقدس مي باشد اجتناب كرد و مسئولان بايد آنچه را كه شرع درباره بانوان دستور داده است عمل نمايند و بدانند كه سعادت واقعي زنان در همان است كه خداوند متعال به آن دستور داده است.
ايشان در پايان اين ديدار، ضمن تشكّر مجدد از حاضران در جلسه، براي همه آنها، جهت خدمت به دين و جامعه بخصوص اقشار محروم، مسألت توفيق نمودند و از خداوند متعال، اعلاي كلمه اسلام و عزّت مسلمانان را خواستار شدند.

موضوع: