رسول الله صلى الله عليه و آله :شَعبانُ شَهري و رَمَضانُ شَهرُ اللّهِ فَمَن صامَ شَهري كُنتُ لَهُ شَفيعا يَومَ القِيامَةِ پيامبر صلى الله عليه و آله :شعبان ، ماه من و رمضان ماه خداوند است . هر كه ماه مرا روزه بدارد ، در روز قيامت شفيع او خواهم... بیشتر
جمعه: 1401/03/6
نسخه مناسب چاپSend by email
حضرت آیت الله العظمی صافی در دیدار مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم:
همه‌ي نهادهاي مملكت وظيفه دارند كه مجري قانون اسلام باشند و بر آن افتخار نمايند.

 

صبح امروز دوشنبه هفتم ارديبهشت ماه 1394 سردار سيد جواد هاشمي مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان قم با حضور در بيت حضرت آيت الله العظمي صافي با معظم له ديدار كرد.
در اين ديدار معظم له با تقدير و تشكر از آقاي هاشمي و همكاران محترم ايشان در بنياد شهيد فرمودند: خدمات شما به خانواده‌هاي شهدا بسيار ارزنده و مغتنم است و كار شما در درگاه خداوند متعال داراي ارزش و اجر فراوان است.
ايشان با توجه به روحيه‌ي اسلامي‌خواهي شهيدان و ملت مسلمان ايران در اول انقلاب ودر زمان دفاع مقدس فرمودند: جوانان بسيار عزيزي شهيد، جانباز و اسير شدند كه هدفشان فقط احياي ارزش‌هاي اسلامي و اجراي قوانين مقدس اسلام بود و اصل پيدايش اين انقلاب هم براي حاكميت اسلام در مملكت بود.وظيفه‌ي امروز ما مخصوصاً دولتمردان اين است كه راه شهدا را ادامه داده و خط دفاع از ارزش‌ها را هميشه حفظ نمايند. افتخار مملكت ما اين است كه در سايه‌ي قرآن و قوانين حيات‌بخش اسلام مي‌باشد.

معظم له با اشاره به اينكه نيت پاك شيهدان هم براي اجراي احكام اسلام و دستورات شرع مقدس بود، فرمودند: اگر نهادهاي انقلابي ما ارزشمند هستند؛‌ به خاطر اجراي خوب قانون اسلام است و اين بزرگترين افتخار يك نهاد است كه مجري قانون اسلام و دستورات قرآن باشد. هر فرد و نهادي در اين مملكت هرچه بيشتر به قوانين شرع مقدس احترام گذاشته و به آن اهميت دهد و اجراي آن را براي خود اصل و هدف بداند و به آن افتخار نمايد، پيش خداوند متعال و حضرت ولي عصر عجل الله تعالي فرجه الشريف مأجور و مقرّب است. اين جانب بسيار نگران شدم از اينكه بعضي حرفهايي زده مي‌شود كه فلان نهاد مثلاً نبايد مجري قانون اسلام باشد. اين حرف درست نيست و مسئولين ما بايد مراقبت بيشتري نمايند كه سخناني زده نشود كه باعث نگراني مردم با ايمان شود.
معظم له در پايان ضمن قدرداني و تشكر از خدمات صادقانه‌ي حجة‌الاسلام شهيدي رئيس بنياد شهيد، براي موفقيت بيشتر عزيزاني كه به خانواده‌ي شهدا و جانبازان سرافراز خدمت مي‌كنند دعا كردند و فرمودند كه انشاء الله توجهات امام زمان عليه الصلاة‌ و السلام هميشه با شما باشد.

موضوع: