رسول الله صلى الله عليه و آله :شَعبانُ شَهري و رَمَضانُ شَهرُ اللّهِ فَمَن صامَ شَهري كُنتُ لَهُ شَفيعا يَومَ القِيامَةِ پيامبر صلى الله عليه و آله :شعبان ، ماه من و رمضان ماه خداوند است . هر كه ماه مرا روزه بدارد ، در روز قيامت شفيع او خواهم... بیشتر
جمعه: 1401/03/6
نسخه مناسب چاپSend by email
آیت الله العظمی صافی گلپایگانی در دیدار وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی:
مسئولان براي رفاه مردم و جلب رضايت آنان، انجام وظيفه نمايند و به معناي واقعي كلمه، خادم مردم باشند.

امروز عصر (5 ارديبهشت94)، آقاي دكتر ربيعي وزير تعاون، كار و رفاه اجتماعي به اتّفاق چند تن از معاونين و استاندار قم، با حضور در بيت مرجع عاليقدر حضرت آيت الله العظمي صافي گلپايگاني مدظله العالي با ايشان ديدار كرد.
در ابتداي اين ديدار، آقاي دكتر ربيعي، گزارش مبسوطي از فعاليت ها و برنامه هاي اين وزارتخانه ارائه داد.
معظم له با تقدير و تشكّر از زحمات ايشان و خدمتگزاران به جامعه كارگري و نهادهاي مختلفي كه زير نظر اين وزارتخانه است، فرمودند: كار شما به نظر من بسيار مقدّس و با اهميت است و مي توان گفت يكي از بزرگترين عبادت هاست. پيامبر اكرم صلي الله عليه و آله و سلم مي فرمايند: برّان ليس فوقهما برّ؛ الايمان بالله و النّفع لعباد الله؛ دو خوبي است كه بالاتر از آنها خوبي نيست؛ يكي ايمان به خدا و ديگري نفع رساني به بندگان خداوند.
بحمدالله اين وزارتخانه سعي و تلاشش اين است كه به بندگان خداوند بخصوص محرومان و مستمندان خدمات صادقانه انجام دهد؛ سعي كنيد در برابر اين خدمت بزرگي كه افتخار آن نصيب شما شده است، شاكر باشيد و خدمت به مردم را براي خود سرمايه بزرگي بدانيد.

ما هم از شما همين توقع را داريم و انتظار اين است كه شما و همه مسئولين، بيشتر براي رفاه مردم و جلب رضايت آنان، انجام وظيفه نماييد و به معناي واقعي كلمه، خادم مردم باشيد.
ايشان در ادامه بيانات خود، با توجّه به اينكه سازمان بهزيستي زير نظر وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعي است بيان داشتند: خدمت به معلولان و سالمندان و افراد ضعيف و ناتوان، يكي از بالاترين عبادت هاي الهي است كه دين مقدّس اسلام و حضرات معصومين عليهم السلام به آن توصيه هاي فراواني نموده اند. اگر همه با اين فكر و انديشه وارد شوند، مشكلات كم كم برطرف گشته و مردم در آسايش و رفاه خواهند بود.
آيت الله العظمي صافي در پايان براي موفقيت بيشتر جناب آقاي دكتر ربيعي و همكاران و همه كارمندان اين وزارتخانه بزرگ دعا كردند و فرمودند: انشاء الله با خدماتي كه انجام مي دهيد، تحت عنايات و توجّهات حضرت بقية الله الاعظم عجّل الله تعالي فرجه الشريف باشيد.
 

موضوع: