رسول الله صلى الله عليه و آله :شَعبانُ شَهري و رَمَضانُ شَهرُ اللّهِ فَمَن صامَ شَهري كُنتُ لَهُ شَفيعا يَومَ القِيامَةِ پيامبر صلى الله عليه و آله :شعبان ، ماه من و رمضان ماه خداوند است . هر كه ماه مرا روزه بدارد ، در روز قيامت شفيع او خواهم... بیشتر
دوشنبه: 1401/03/2
نسخه مناسب چاپSend by email
آيت الله العظمي صافي گلپايگاني : پيشرفت‌هاي خوب رزمندگان اسلام در عراق، نويد يك فتح بزرگ مي‌دهد / سعي كنيد هميشه با مراجع ديني عراق، ارتباط داشته و از نصائح آنان استفاده كنيد.

صبح امروز ۴ تيرماه ۱۳۹۴، فرماندهان كتائب صولة ‌العبّاس عراق، با مرجع عاليقدر حضرت آيت الله العظمي صافي گلپايگاني مدظله الوارف ديدار كردند.

در ابتداي اين ديدار، گزارشي از مجاهدت‌هاي اين گروه در دفاع از اسلام و هم‌چنين ساير سربازان شجاع عراق، خدمت معظّم له ارائه شد.

مرجع عاليقدر با ابراز خرسندي از فتوحات مهمّي كه نصيب سربازان اسلام و مدافعان كشور اسلامي عراق در جبهه‌هاي حقّ عليه باطل شده است، فرمودند: شما سربازان، در حقيقت سربازان حضرت وليّ عصر عجل الله تعالي فرجه الشريف هستيد كه توانسته‌ايد كشور اسلامي عراق را در اين شرايط حساس از گزند دشمنان و كيد و مكر و نقشه‌ي آنان حفظ نماييد. بحمدالله تعالي پيشرفت‌هاي خوبي در جبهه‌ها به نفع مدافعين و رزمندگان اسلام شده، كه همه نويد يك فتح بزرگ مي‌دهد انشاء‌الله تعالي.

وجود امثال شما در اين جبهه، موجب رعب و وحشت در دل دشمنان اسلام گرديده و انشاء الله تعالي با نيّات صادقانه‌اي كه همه‌ي رزمندگان دارند، خداوند آنها را ياري خواهد داد و دشمنان، مخذول و منكوب مي‌شوند.

ايشان با توجّه به دستورات مرجعيت در عراق فرمودند: سعي كنيد هميشه با مراجع ديني در ارتباط باشيد؛ از نصائح آنان استفاده نموده و فرامين آنها را اطاعت كنيد كه بحمدالله، دستورات مرجعيت در عراق، فوايد و بركات فراواني داشته است.

معظّم له در قسمت ديگري از بيانات خود فرمودند: پيروزي شما در جبهه‌ها براي ما افتخار است و ما و رزمندگان عراقي در صف واحد هستيم، و جداي از يكديگر نيستيم.

سلام اين‌جانب را به همه رزمندگان اسلام برسانيد و بگوييد: «إن تنصروا الله ينصركم و يثبّت اقدامكم» و ما هميشه دعاگوي آنان هستيم و به آنها از طرف حقير بگوييد: يا ليتنا كنّا معكم.

در پايان اين ديدار، معظّم له براي نصرت نهايي رزمندگان عراق دعا كرده و فرمودند: انشاء الله تحت عنايات و توجّهات خاصّه حضرت بقيّة الله روحي و ارواح العالمين له الفدا به پيروزي‌‌هاي بيشتر نائل شويد، و دشمنان شما كه دشمنان انسانيّت هستند، مخذول و منكوب شوند.

در اين ديدار، فرمانده كتائب صولة‌العبّاس از طرف خود و سربازان، از عنايات ويژه حضرت آيت الله العظمي صافي به جبهه‌هاي حقّ عليه باطل، تقدير و تشكّر كرد و گفت: ما هميشه دعاگوي حضرتعالي هستيم و طول عمر با بركت شما را از خداوند متعال مسألت داريم، و از شما مي‌خواهيم كه در همه اوقات ما را دعا كنيد و از اينكه اجازه داديد خدمت شما مشرّف شويم، كمال تشكّر را داريم.

موضوع: