وریز وجوهات
عید میلاد امام عسکری است آن که شمس آسمانِ سروری است   آن‌که بعد از حضرت هادی به حق متکی بر متّکای رهبری است   نام نیکویش حَسن، خُلقش حَسن پای تا سر حُسن و نیکو منظری است   الامام بن الامام بن الامام السریّ بن...
سه شنبه: 1400/09/9 - (الثلاثاء:24/ربيع الثاني/1443)

نسخه مناسب چاپSend by email
حضرت آیت الله العظمی صافی گلپایگانی در دیدار فرمانده‌ی نیروی انتظامی کشور:
فداکاری نیروی محترم انتظامی در حفظ مقاصد دین و تأمین امنیّت کشور، ستودنی است.

چهارشنبه 7 مهرماه 1395، سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی کشور، با حضور در بیت مرجع عالیقدر حضرت آیت الله العظمی صافی گلپایگانی مدظله الوارف، با ایشان دیدار کرد.
در ابتدای این دیدار، سردار اشتری گزارشی از فعالیت‌ها و نیز برنامه‌های آینده نیروی انتظامی ارائه داد، و توصیه‌های معظم له را راهگشا، و مشوّق فعالیت‌های خوب این نهاد عنوان کرد.
معظّم له با تقدیر و تشکّر از فعالیت‌های خوب نیروی انتظامی، فرمودند: گزارشی که ارائه دادید, بسیار خوشحال‌کننده و با اهمیت بود. ما و همه مردم از عملکرد شما خوشحال هستند، و امیدوارم ان شاءالله تحت عنایات خاصّه حضرت ولي عصر(عجل الله تعالی فرجه الشریف) موفّق باشيد.
ایشان در ادامه، با اشاره به امنیّت بالای موجود در کشور افزودند: الحمدلله، کشور ما از امنيّت بالایی برخوردار است، و این هم لطف خداوند و ثمره زحمات پرسنل محترم نیروی انتظامی است؛ نیروی محترمی که براي حفظ مقاصد دين، و انقلاب اسلامی، و نيز تأمين امنيّت کشور، جان خود را تقدیم کرده، و در اين راه به فوز عظیم شهادت می‌رسند.
معظّم له در قسمت دیگری از بیانات خود، شرایط جهان و منطقه را پیچیده توصیف کرده، و بیان داشتند: در این اوضاع خطیر و بسیار مهمّ، شما عزیزان با عملکرد خوب توانستید عرض اندام نمایید، و روز به روز دشمنان را منکوب‌تر کنید. اگر فداکاری‌های نیروی محترم انتظامی نبود، این امنیتی که در داخل کشور است وجود نداشت.
آیت الله العظمی صافی در پایان دیدار، فرمودند: سلام من را به کارکنان محترم نيروی انتظامي برسانيد، و بدانید اول کسی که از فعالیت‌های خوب شما خوشحال می‌شود، وجود مبارک حضرت ولی‌عصر (عجل‌الله تعالی فرجه الشریف) هستند.

موضوع:

پنجشنبه / 8 مهر / 1395