وریز وجوهات
السلام علیک ایتها الصدیقة الشهیدة دسته بزرگ عزاداران فاطمی به دعوت مرجع عالیقدر حضرت آیة الله العظمی صافی گلپایگانی دام ظله الوارف روز شهادت (پنج‌شنبه 3 جمادی الثانیة) ساعت 11 صبح از دفتر معظم له به سمت حرم مطهّر لینک مرتبط: گزارش تصویری...
دوشنبه: 1400/11/4

نسخه مناسب چاپSend by email
پیام مرجع عالیقدر شیعه حضرت آیت الله العظمی صافی گلپایگانی مدظله الوارف به همایش پیر غلامان حسینی (علیه‌السلام)/صفر المظفر 1438 هـ.ق
پیام آیت الله العظمی صافی گلپایگانی به همایش پیر غلامان حسینی (ع)/صفر المظفر 1438 هـ.ق

پیام مرجع عالیقدر شیعه حضرت آیت الله العظمی صافی گلپایگانی مدظله الوارف
به همایش پیر غلامان حسینی (علیه‌السلام)/صفر المظفر 1438 هـ.ق

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

اللّهمّ صلّ علي أبي‌ الأحرار و سيّدالشّهداء الّذي إستنقذ عباد الله ببذل مهجته فيه عن الجهالة و حيرة الضّلالة أبي عبدالله الحسين و علي أهل بيته و أنصاره أنصار الله و أنصار رسوله صلّي الله عليه و آله.

 

▪️در درگاه ملک‌پاسبان حضرت سيّدالشهداء (عليه‌السّلام) - که فرشتگان مقرّب الهي افتخار دارند که طوق بندگي و زنجير غلامي را بر گردن خود اندازند، و پيامبران الهي بر زيارت آن امام مظلومان و ابو الاحرار بر يکديگر سبقت مي‌گيرند، و خداوند قادر متعال، نظر لطف و مرحمت و مهرباني و عطوفت خود را به زائران آن حرم آسماني دارد - عظمت و بزرگي خادمان و مدّاحان و ذاکران و پيرغلامان بارگاهش بيشتر معلوم مي‌شود.

 

▪️اين چه عزّتي است که خداي مهربان به آنها عنايت فرموده که منصب بزرگ خادمي سالار شهيدان و رهبر مظلوم آزادمردان جهان يعني حضرت مولي الکونين ابي عبدالله الحسين عليه افضل صلوات المصلين را به آنها اعطاء فرموده تا بر همه انسان‌ها و پادشاهان فخر بفروشند، و بر قامت والاي خود خلعت زيباي مداحي و نوحه‌گري را بپوشانند.

▪️اينجانب به شما بزرگان مادحين و وعّاظ، و در يک کلمه خدمه آستان مقدّس جهاني امام حسين (عليه‌السلام) درود مي‌فرستم، و بر مقام عظيم شما غبطه مي‌خورم، و با حالت تضرّع و زاري و انابه عرض مي‌کنم:

 

«يا ليتنا کنّا معکم فنفوز فوزاً عظيماً»؛

 

▪️ قدر و منزلت خود را بدانيد، و بر چاکري و نوکري آستان سيّد الاحرار افتخار نماييد، و شکر خداي بزرگ را بر اين عنايت ويژه بجا آوريد.

 

ان‌شاء الله تعالي عنايات خاصه حضرت ولي عصر عجل الله تعالي فرجه الشريف شامل همه عزاداران و مادحان و ذاکران با اخلاص آن حضرت باشد که اهداف مقدّس نهضت بزرگ حسيني را که امر به معروف و نهي از منکر و اقامه نماز و زکات مي‌باشد را در جوامع اسلامي احيا نمايند.

 

والسلام علیکم و رحمة‌الله و برکاته

لطف الله صافی/ 8 صفر المظفر 1438 هـ.ق

موضوع:

چهارشنبه / 19 آبان / 1395