وریز وجوهات
امروز پنج شنبه ۱۳ ذی القعدة ۱۴۴۲، مرجع عالیقدر آیت الله العظمی صافی گلپایگانی دامت برکاته به زیارت پرچم مطهر بارگاه ملکوتی حضرت امیرالمؤمنین علی بن ابی طالب سلام الله علیهما نائل شدند. در این مراسم معنوی، سلام تولیت آستان ملائک پاسبان علوی علیه...
جمعه: 1400/04/4 - (الجمعة:14/ذو القعدة/1442)

نسخه مناسب چاپSend by email
پیام مرجع عالیقدر شیعه حضرت آیت الله العظمی صافی گلپایگانی مدظله الوارف به همایش پیر غلامان حسینی (علیه‌السلام)/صفر المظفر 1438 هـ.ق
پیام آیت الله العظمی صافی گلپایگانی به همایش پیر غلامان حسینی (ع)/صفر المظفر 1438 هـ.ق

پیام مرجع عالیقدر شیعه حضرت آیت الله العظمی صافی گلپایگانی مدظله الوارف
به همایش پیر غلامان حسینی (علیه‌السلام)/صفر المظفر 1438 هـ.ق

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

اللّهمّ صلّ علي أبي‌ الأحرار و سيّدالشّهداء الّذي إستنقذ عباد الله ببذل مهجته فيه عن الجهالة و حيرة الضّلالة أبي عبدالله الحسين و علي أهل بيته و أنصاره أنصار الله و أنصار رسوله صلّي الله عليه و آله.

 

▪️در درگاه ملک‌پاسبان حضرت سيّدالشهداء (عليه‌السّلام) - که فرشتگان مقرّب الهي افتخار دارند که طوق بندگي و زنجير غلامي را بر گردن خود اندازند، و پيامبران الهي بر زيارت آن امام مظلومان و ابو الاحرار بر يکديگر سبقت مي‌گيرند، و خداوند قادر متعال، نظر لطف و مرحمت و مهرباني و عطوفت خود را به زائران آن حرم آسماني دارد - عظمت و بزرگي خادمان و مدّاحان و ذاکران و پيرغلامان بارگاهش بيشتر معلوم مي‌شود.

 

▪️اين چه عزّتي است که خداي مهربان به آنها عنايت فرموده که منصب بزرگ خادمي سالار شهيدان و رهبر مظلوم آزادمردان جهان يعني حضرت مولي الکونين ابي عبدالله الحسين عليه افضل صلوات المصلين را به آنها اعطاء فرموده تا بر همه انسان‌ها و پادشاهان فخر بفروشند، و بر قامت والاي خود خلعت زيباي مداحي و نوحه‌گري را بپوشانند.

▪️اينجانب به شما بزرگان مادحين و وعّاظ، و در يک کلمه خدمه آستان مقدّس جهاني امام حسين (عليه‌السلام) درود مي‌فرستم، و بر مقام عظيم شما غبطه مي‌خورم، و با حالت تضرّع و زاري و انابه عرض مي‌کنم:

 

«يا ليتنا کنّا معکم فنفوز فوزاً عظيماً»؛

 

▪️ قدر و منزلت خود را بدانيد، و بر چاکري و نوکري آستان سيّد الاحرار افتخار نماييد، و شکر خداي بزرگ را بر اين عنايت ويژه بجا آوريد.

 

ان‌شاء الله تعالي عنايات خاصه حضرت ولي عصر عجل الله تعالي فرجه الشريف شامل همه عزاداران و مادحان و ذاکران با اخلاص آن حضرت باشد که اهداف مقدّس نهضت بزرگ حسيني را که امر به معروف و نهي از منکر و اقامه نماز و زکات مي‌باشد را در جوامع اسلامي احيا نمايند.

 

والسلام علیکم و رحمة‌الله و برکاته

لطف الله صافی/ 8 صفر المظفر 1438 هـ.ق

موضوع:

چهارشنبه / 19 آبان / 1395