رسول الله صلى الله علیه و آله :شَعبانُ شَهری و رَمَضانُ شَهرُ اللّهِ فَمَن صامَ شَهری كُنتُ لَهُ شَفیعا یَومَ القِیامَةِ پیامبر صلى الله علیه و آله :شعبان ، ماه من و رمضان ماه خداوند است . هر كه ماه مرا روزه بدارد ، در روز قیامت شفیع او خواهم... بیشتر
پنجشنبه: 1402/03/11

نسخه مناسب چاپSend by email
مسابقه سراسری طرح مطالعاتی "نوید امن و امان" تا بیست و پنجم شعبان تمدید شد
مسابقه کتابخوانی"نوید امن و امان" تمدید شد

همزمان با دهه مبارکه مهدویت برگزار می‌‌‌‌‌‌شود:

مسابقه سراسری طرح مطالعاتی "نوید امن و امان"

ضمن تبریک فرارسیدن ایّام مبارکه دهه مهدویت، و با توجّه به اهمّیت لزوم معرفت صحیح حضرت بقیة الله الأعظم عجل الله تعالی فرجه الشریف، و ترویج فرهنگ متعالی انتظار، پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر مرجع عالیقدر آیت الله العظمی صافی گلپایگانی مدظله الوارف، مسابقه بزرگ و سراسری طرح مطالعاتی آثار مهدوی معظّم له را با عنوان "نوید امن و امان" برگزار می کند.

در این طرح که از روز دهم شعبان المعظّم تا سالروز میلاد موفور السّرور حضرت ولیّ‌عصر ارواح العالمین له الفداء برگزار می‌گردد، علاقمندان با مراجعه به پایگاه اطّلاع‌رسانی معظّم له، و مطالعه چهار کتاب ارزشمند:

 1. انتظار عامل مقاومت.( لینک pdf)
2. باورداشت مهدویت. ( لینک Pdf )
3. معرفت حجّت خدا. ( لینک Pdf )
4. نوید امن و امان. ( لینک Pdf )

 از آثار مهدوی معظّم له ، و پاسخ به سؤالات که در دو بخش (12 ماه شعبان) و (15 ماه شعبان) بر روی پایگاه و کانال تلگرامی (Saafi_ir@ ) قرار می‌گیرد، می‌توانند در مسابقه شرکت نموده، و علاوه بر معرفت‌افزایی و نهادینه‌کردن فرهنگ صحیح انتظار، و اجر معنوی آن، از 110 جایزه ارزنده این مسابقه از قبیل کمک هزینه سفر به کربلای معلّی، کمک هزینه سفر به مشهد مقدّس، ربع سکّه، و صدها هدیه دیگر بهره‌مند شوند.

شرکت‌کنندگان محترم،‌جهت اطلاع بیشتر می‌توانند با شماره تلفن 37708580-025 تماس حاصل نمایند، و یا به آدرس اینترنتی www.saafi.ir و یا کانال تلگرامی Saafi_ir@ مراجعه کنند.

دانلود سوالات بخش اول مسابقه(سوالات از کتاب‌های اول و دوم است)

دانلود سوالات بخش دوم مسابقه(سوالات از کتاب‌های سوم و چهارم است)

--------------------------------------------

دانلود پوستر مسابقه سراسری طرح مطالعاتی "نوید امن و امان"

موضوع: