وریز وجوهات
   بسمه تعالی انا لله وانا الیه راجعون درگذشت عالم ربّانی مرحوم حجه الاسلام والمسلمین آقای حاج شیخ محمد مدنی ناشر الاسلام رضوان الله تعالی علیه موجب تاثر و تاسف گردید. ▪️عالم بزرگواری که عمر مبارک خود را وقف نشر معارف نورانی اهل...
پنجشنبه: 1400/11/7

نسخه مناسب چاپSend by email
پيام مرجع عاليقدر مدافع حريم ولايت حضرت آيت الله العظمي صافي گلپايگاني مد ظله العالي به
هفتمین اجلاس سالانه‌ی بزرگداشت غدیر/مشهد مقدس 1393

بسم الله الرحمن الرحيم

الحمدلله الذي هدانا لهذا و ما کنّا لنهتدي لو لا أن هدانا الله

شکر و سپاس بي حدّ بر درگاه ربوبي که بزرگترين نعمت عالم وجود بعد از پيامبر اکرم صلي الله عليه و آله را به ما ارزاني فرمود و ما را از ظلمات جهل و تاريکي‌ها نجات داد؛ بزرگترين سرمايه زندگي ابدي و حيات جاوداني را به ما عنايت فرمود و ما را بر خوان نعمت بيکران ولايت و امامت نشانيد و از اقيانوس پهناور عدالت و صداقت و حقيقت سيراب نمود.

سلام و درود خداوند متعال بر اشرف کائنات و افضل مخلوقات حضرت ختمي مرتبت محد بن عبد الله صلي الله عليه و آله و بر وصيّ بلا فصل ايشان امام المسلمين و يعسوب الدين حضرت امير المؤمنين عليه السلام و سلام و صلوات ملائکة الله بر صاحب این قبّه منوّره و روضه مطهره مولانا حضرت علي بن موسي الرضا عليه آلاف التحية و الثناء و بالاخره سلام و تحيّت بر شما عزيزان حاضر در اين مجلس نوراني؛ مجلسي که اميدوارم موجب خشنودي خاطر انور حضرت ولي الله الاعظم ارواحنا فداه و محل نزول ملائکه الهي باشد.

برادران و خواهران ايماني! امروز شما در اين زمان حساس که زمان غربت امامت و ولايت است؛ زماني که خون پاک شيعيان مظلوم کوچک و بزرگ، پير و جوان و زن و مرد تنها به جرم شيعه بودن و به جرم دوستي اهل بيت عليهم السلام به وسيله خون آشام ترين انسان‌نماهاي تاريخ در کشورهاي اسلامي به زمين ريخته مي‌شود گرد هم آمده‌ايد و به ياد عظمت‌هاي غدير و به ياد مظلوميت صاحب غدير اين مجلس باشکوه را تشکيل داده‌ايد و فضائل و مناقب آن حضرت را به جهانيان ابلاغ مي‌کنيد.

اين افتخار بزرگي براي شماست که بايد در درجه اول خودتان قدردان آن بوده و بر اين نعمت بزرگ شاکر باشيد.

امروز متأسّفانه در جهان اسلام با يک مشت انسان‌هاي جاني و آدم کش روبرو هستيم که با اعمال جنايتکارانه خود روي تاريخ را سياه نمودند. اشخاص پليدي که به اسم اسلام عزيز، بدترين جنايت‌ها را انجام مي‌دهند و چهره رحماني اسلام را به چهره زشت و عبوس و جنايت تبديل نموده‌اند.

وظيفه ما امروز سنگين‌تر از گذشته است. يکي از فوائد اين همايش‌هاي مذهبي بايد اين باشد که حقيقت اسلام واقعي را به ديگران نشان دهيم.

حقير از دانشمندان و اساتيد محترمي که در اين همايش تشریف دارند خاضعانه درخواست دارم که همه همّت و توان خود را براي مقابله علمي و منطقي با افکار پليد اين جاهلان قرار دهند و خيّرين محترم با اهداي مال خود اين همايش ها را ياري نموده و در ترويج و نشر معارف نوراني اهل البيت عليهم السلام بيشتر موفّق باشند.

در پايان، توفيقات بيشتر آقايان بزرگوار و حضّار در اين جلسات با عظمت در ظلّ عنايات حضرت بقية الله الاعظم عجل الله تعالی فرجه الشربف خواستارم و السلام عليکم و رحمةالله

لطف الله صافی

17 ذی الحجة الحرام 1435

موضوع:

دوشنبه / 21 مهر / 1393