وریز وجوهات
عید میلاد امام عسکری است آن که شمس آسمانِ سروری است   آن‌که بعد از حضرت هادی به حق متکی بر متّکای رهبری است   نام نیکویش حَسن، خُلقش حَسن پای تا سر حُسن و نیکو منظری است   الامام بن الامام بن الامام السریّ بن...
سه شنبه: 1400/09/9 - (الثلاثاء:24/ربيع الثاني/1443)

نسخه مناسب چاپSend by email
آیة الله العظمی صافی گلپایگانی: اعزام زیارت‌اوّلی‌ها به مشاهد مشرّفه و عتبات عالیات کار بسیار مهمّ و ارزشمندی است که باید ادامه یابد.
مرجع عالیقدر: اعزام زیارت‌اوّلی‌ها کار بسیار ارزشمندی است

مسئولان و اعضای مؤسسه حضرت خدیجه سلام‌الله علیها با حضور در بیت مرجع عالیقدر حضرت آیة الله العظمی صافی گلپایگانی مدظله الوارف با ایشان دیدار و از توصیه‌های معظّم له بهره‌مند شدند.
در ابتدای این دیدار، حجة‌الإسلام آقای ثباتی گزارشی از برنامه‌ها و فعالیت‌های این مؤسسه درباره اعزام زیارت‌اوّلی‌ها به عتبات عالیات ارائه کرد.
معظّم له نیز با تقدیر و تشکّر از دست‌اندرکاران این مؤسسه، فرمودند: از خدماتی که شما عزیزان انجام می‌دهید بسیار تشکّر مي‌کنم. قدر این افتخاري که نصيب شما شده است را بدانید که ان‌شاء الله اسباب توجه حضرت وليّ‌عصر عجل الله تعالي فرجه الشريف خواهد بود و اوّل کسي که از این اقدامات، خوشحال و خرسند مي‌شوند، آن حضرت می‌باشند.
ایشان، اعزام افرادی که توانایی تشرّف به عتبات و مشاهد مشرّفه را ندارند بسیار ارزشمند خوانده و افزودند: توفیقی که برای شما و بانیان این امر مبارک و خیر فراهم شده، عنایت خاصی است که به شما شده است که باید شاکر خداوند متعال باشید و این کار مهمّ و ارزشمند را ادامه دهید.
آیة الله العظمی صافی گلپایگانی در پایان این دیدار، ضمن مسألت توفیقات بیشتر برای دست‌اندرکاران این مؤسسه، بیان داشتند: کاش من در خدمت شما و يکي از نوکرهاي شما بودم. دعاهاي شما مستجاب است. بنده التماس دعای از شما دارم.

موضوع:

شنبه / 30 شهريور / 1398