وریز وجوهات
بسم الله الرحمن الرحیم از حوادث و اتّفاقات تاريخي كه در روز اول ماه مبارك رمضان به ‌وقوع پيوست، بيعت با ولايتعهدي حضرت امام علي بن موسي الرّضا علیهماالسلام بود. واقعه واگذاری ولایتعهدی به حضرت رضا علیه السّلام از جانب مأمون، یک نقشه سیاسی بود و...
جمعه: 1400/02/3 - (الجمعة:10/رمضان/1442)

نسخه مناسب چاپSend by email
تقدیر آیة الله العظمی صافی گلپایگانی از دانشمند علوم قرآنی
تقدیر آیة الله العظمی صافی گلپایگانی از دانشمند علوم قرآنی

مرجع عالیقدر آیة الله العظمی صافی گلپایگانی مدظله الوارف طی تماس تلفنی با دانشمند محترم حجة الاسلام و المسلمین آقای دکتر سیدمحمدباقر حجتی، از فعالیت‌های قرآنی ایشان، تجلیل و تقدیر فرمودند.

معظم له، ترویج و نشر معارف نورانی قرآن را از مهمترین اقداماتی برشمردند که جهت معرفی اسلام و شیعه و همچنین نشر معارف نورانی اهل البیت علیهم السلام لازم است.

ایشان، نوشتن در عرصه قرآن و احادیث را از توفیقات بزرگی شمردند که نصیب برخی انسان‌ها می‌شود و باید با تلاش و سعی بیشتر جهت ترویج این تعالیم حیات‌بخش، قدردان این نعمت الهی بود.

مرجع عالیقدر با تجلیل از آثار مکتوب و فعالیت‌های فرهنگی چهره ماندگار علوم قرآن و حدیث حجة الاسلام و المسلمین آقای حجّتی، اقدامات ایشان را در معرّفی قرآن این کتاب سعادت‌بخش زندگی، بسیار قابل تقدیر دانستند.
 
حضرت آیت الله العظمی صافی، در پایان این تماس تلفنی، برای سلامتی و توفیقات روزافزون این نویسنده محترم دعا فرمودند.

لازم به ذکر است که حجة‌الاسلام و المسلمین آقای حجّتی، با ارائه گزارشی مختصر از دیگر فعالیت‌های قرآنی حدیثی خود، ضمن تشکر وافر از اینکه مرجعیت شیعه، قدردان فعالیت‌های قرآنی حدیثی محققان و پژوهشگران می‌باشد، سلامتی و طول عمر با عزّت معظم له را از خداوند متعال مسألت نمود.

موضوع:

سه شنبه / 9 دى / 1399