وریز وجوهات
در پی شرکت علّامه دکتر  سیدمصطفی محقق‌داماد در همایش تغییرات اقلیمی در واتیکان، حضرت آیت الله العظمی صافی دامت برکاته، از ایشان تقدیر و تشکر نمودند.   معظم له با ارسال پیامی شفاهی، خطاب به ایشان فرمودند: اوّلاً از شرکت جنابعالی در این...
پنجشنبه: 1400/07/29 - (الخميس:14/ربيع الأول/1443)

نسخه مناسب چاپSend by email
پیام تسلیت دفتر مرجع عالیقدر حضرت آیت اللّه العظمی صافی گلپایگانی  به مناسبت ارتحال مسئول هیئت بزرگ چهل اختران قم و مسئول سابق شورای هیئات مذهبی حجة‌ الإسلام آقای حاج سیّد عبدالحسین چهل اخترانی ره
پیام تسلیت ارتحال حاج سیّد عبدالحسین چهل اخترانی(ره)

بسمه تعالی

إنّا للّه و إنّا الیه راجعون
درگذشت مرحوم مغفور سلالة السادات حجة الإسلام آقای حاج سیدعبدالحسین چهل اخترانی رحمة‌ اللّه علیه، موجب تأثر و تأسف گردید.
آن مرحوم یکی از خادمان با اخلاص دربار ملائک پاسبان حضرت سید الشهدا صلوات اللّه و سلامه علیه بود که سالیان متمادی در تشکیل مجالس سوگواری و هیئت‌های عزاداری به ویژه در حرم حضرت موسی مبرقع و چهل اختران  علیهم‌ السلام  خدمات زیادی نمود.
این مصیبت را به خاندان معزّز چهل اخترانی، خاندان مکرّم مدرسی و بستگان محترم و نیز هیئت‌های مذهبی شهرستان قم به ویژه اهالی محترم چهل اختران و ارادتمندان ایشان تسلیت گفته، حشر و نشر آن فقید سعید را با اجداد طاهرینش علیهم السلام از خداوند متعال مسئلت داریم.

اول صفر المظفر 1443
دفتر حضرت آیت اللّه العظمی صافی گلپایگانی دام ظله الوارف

موضوع:

چهارشنبه / 17 شهريور / 1400