رسول الله صلى الله عليه و آله :شَعبانُ شَهري و رَمَضانُ شَهرُ اللّهِ فَمَن صامَ شَهري كُنتُ لَهُ شَفيعا يَومَ القِيامَةِ پيامبر صلى الله عليه و آله :شعبان ، ماه من و رمضان ماه خداوند است . هر كه ماه مرا روزه بدارد ، در روز قيامت شفيع او خواهم... بیشتر
سه شنبه: 1401/03/3
نسخه مناسب چاپSend by email
در دیدار دبیر کل مجمع جهانی اهل البیت علیهم السلام مطرح شد:
معارف ناب اهل البیت علیهم السلام را به دنیای تشنه حقیقت و معنویت برسانید./معارف اهل البیت علیهم السلام ثروت بزرگ و ارزشمندی در دست ماست.
دیدار دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت علیهم السلام با معظم له

حجة الاسلام والمسلمین آقای رمضانی دبیر کل مجمع جهانی اهل البیت علیهم السلام با حضور در بیت مرجع عالیقدر حضرت آیة الله العظمی صافی گلپایگانی دام ظله الوارف با ایشان دیدار کرد.

در ابتدا، ایشان گزارشی از فعالیت های گذشته و برنامه‌های آتی این مجمع ارائه کرد.

معظّم له نیز با تقدیر و تشکر از فعالیت‌های انجام‌شده توسط مجمع جهانی اهل البیت علیهم السلام فرمودند:
توفیقاتی که برای این مجمع در ترویج و نشر معارف نورانی اهل البیت علیهم السلام حاصل شده است، جای تقدیر و تجلیل دارد و باید روز به روز این فعالیت‌ها افزایش پیدا کند.

آیت الله العظمی صافی در قسمت دیگری از بیانات خود افزودند:
الحمدلله و به برکت معارف قرآن و اهل البیت علیهم السلام، ذخایر و ثروت‌های ارزشمند معنوی بسیاری داریم که ما را از مکتب‌های دیگر بی نیاز می ‌کند.

مرجع عالیقدر در ادامه بیان کردند:
حال که این ثروت ‌های عظیم در دست ماست، باید آن را به دنیای تشنه حقیقت و معنویت برسانیم. اهتمام کنید این امر مهمّ را به بهترین وجه انجام دهید.

معظم له در پایان این دیدار فرمودند:
ان‌ شاء الله توفیقات شما و همکارانتان در نشر معارف والای اهل البیت علیهم السلام، روز به بیشتر شود و همه تحت توجهات حضرت ولی عصر عجّل الله تعالی فرجه الشریف باشید.

موضوع: