رسول الله صلى الله علیه و آله :شَعبانُ شَهری و رَمَضانُ شَهرُ اللّهِ فَمَن صامَ شَهری كُنتُ لَهُ شَفیعا یَومَ القِیامَةِ پیامبر صلى الله علیه و آله :شعبان ، ماه من و رمضان ماه خداوند است . هر كه ماه مرا روزه بدارد ، در روز قیامت شفیع او خواهم... بیشتر
دوشنبه: 1401/12/29
نسخه مناسب چاپSend by email
پیام دفتر آیت الله العظمی صافی قدس سره به مناسبت ارتحال آیت الله مصباح زاده
پیام دفتر بمناسبت ارتحال آیت الله مصباح زاده
 
بسمه تعالی
 
خبر رحلت ادیب فرزانه و دانشمند عالی‌مقام آیت الله آقای حاج شیخ عباس مصباح زاده رحمه الله علیه، موجب تاسف و تاثر فراوان گردید.
 
آن مرحوم در طول عمر با برکت خویش، نشر معارف ناب قرآن و اهل البیت علیهم السلام، در داخل و خارج کشور را وجهه همّت خود قرار داده بود و از هیچ تلاشی در این راه دریغ نورزید.
 
مرحوم والد مکرّم، آیت الله العظمی صافی گلپایگانی رضوان الله تعالی علیه، از قدیم با مرحوم آقای مصباح زاده آشنایی داشتند و ایشان را همیشه به علم و تقوا و صفای باطن یاد می‌کردند.
 
درگذشت این عالم ربّانی و مروّج آثار نبوی و علوی را به حوزه‌های علمیه، بیت شریف آیت الله العظمی حجّت و خاندان مکرّم مصباح‌زاده بخصوص فرزندان دانشمند ایشان و دوستداران آن مرحوم تسلیت عرض می‌کنم؛ علوّ درجات و حشر با محمد و آل محمد علیهم السلام برای فقید سعید و صبر و اجر برای بازماندگان محترم مسئلت دارم.
 
۱۱ ذی القعده ۱۴۴۳
محمدحسن صافی

موضوع:

ویژه نامه ارتحال: 
برداشتن از قسمت ویژه نامه ارتحال