رسول الله صلى الله علیه و آله :شَعبانُ شَهری و رَمَضانُ شَهرُ اللّهِ فَمَن صامَ شَهری كُنتُ لَهُ شَفیعا یَومَ القِیامَةِ پیامبر صلى الله علیه و آله :شعبان ، ماه من و رمضان ماه خداوند است . هر كه ماه مرا روزه بدارد ، در روز قیامت شفیع او خواهم... بیشتر
چهارشنبه: 1401/05/26
نسخه مناسب چاپSend by email
دیدار اعضای موسسه امام رضا علیه السلام در کشور ماداگاسکار با آیت الله زاده معظم حاج شیخ محمد حسن صافی گلپایگانی
دیدار اعضای موسسه امام رضا علیه السلام در کشور ماداگاسکار
 
 
 
صبح چهارشنبه جناب حجت الاسلام والمسلمین رحیمی و اعضای موسسه امام رضا علیه السلام با حضور در بیت مرجعیت شیعه، از حمایت های معنوی ومادی بیت مرجعیت از آن موسسه مبارکه و مسلمانان کشور ماداگاسکار قدر دانی نمودند و یادو خاطره آن مرجع عالیمقام را گرامی داشتند .
در ادامه حجت الاسلام کوهستانی از مبلغین فعال در آن کشور ،ضمن ارائه گزارش های تبلیغی، توجه این بیت رفیع را به آن منطقه، در پیشبرد اهداف عالیه اهل بیت علیهم السلام موثر دانستند.
در پایان،استاد درس خارج حوزه علمیه،آیت الله زاده معظم حاج شیخ محمد حسن صافی گلپایگانی ، ضمن تقدیر و تشکر از حضور اعضای این موسسه مبارکه ، نکاتی پیرامون مسایل تبلیغی خصوصا در خارج از کشور بیان فرمودند همچنین ایشان در بخشی دیگر از سخنان خود به بیان برخی ویژگی های حضرت آیت الله العظمی صافی گلپایگانی قدس سره پرداختند و از اهتمام ایشان به امور تبلیغی مسائلی را مطرح نمودند .
 
 
 

موضوع:

ویژه نامه ارتحال: 
برداشتن از قسمت ویژه نامه ارتحال