رسول الله صلى الله علیه و آله :شَعبانُ شَهری و رَمَضانُ شَهرُ اللّهِ فَمَن صامَ شَهری كُنتُ لَهُ شَفیعا یَومَ القِیامَةِ پیامبر صلى الله علیه و آله :شعبان ، ماه من و رمضان ماه خداوند است . هر كه ماه مرا روزه بدارد ، در روز قیامت شفیع او خواهم... بیشتر
سه شنبه: 1401/11/18
نسخه مناسب چاپSend by email
حضور هیئت اعزامی از عتبه مقدسه حضرت سید الشهدا علیه السلام در بیت مرجع عالیقدر آیت الله العظمی صافی گلپایگانی قدس سره
دیدار عتبه مقدسه حضرت سید الشهداء علیه السلام

 

 

 

صبح روز یکشنبه ۶ آذر ۱۴۰۱ جناب حجت الاسلام والمسلمین سید نبیل حسنی و آقای حاج علی کاظم سلطان عضو مجلس امور اداره عتبه مقدسه و هیئت همراه با حضور در بیت مرجع فقید با آیت الله زاده معظم دیدار کردند.

در ابتدای دیدار حجت الاسلام سید نبیل حسنی توضیحاتی را درباره کنگره بین اللملی ربیع الشهاده ارائه دادند .

در ادامه استاد حوزه علمیه قم آقای حاج شیخ محمد حسن صافی از حضور این هیئت تشکر و قدردانی نمودند و بیان داشتند برای بنده افتخار بزرگی است که خدمتگزار برگزار کنندگان و میهمانان این کنگره باشم و این را بدانید هر چه درباره وجود حضرت سید الشهدا علیه السلام کار کنیم باز هم در برابر عظمت و بزرگی آن امام همام و نهضت حسینی کم خواهد بود .

ایشان در ادامه فرمودند : آیت الله العظمی صافی گلپایگانی قدس سره خودشان را موظف می‌دانستند که برای دفاع از حریم اهل بیت علیهم السلام همیشه آماده باشند و لذا در همه‌ی علوم مختلف اسلامی کار کرده بودند و کتاب‌های مختلفی در تاریخ و کلام و اعتقادات نوشته بودند چرا که می‌دانستند دشمن از طرق مختلف مشغول وارد کردن شبهات است و در مورد حضرت سید الشهدا هم کتابی مهم و جامع به اسم شهید آگاه دارند که به تمام معنی از علم امام و قیام حضرت دفاع کرده و پاسخ کوبنده‌ای به شبهه‌افکنان داده‌اند.

معظم له در آخر از وجود نافع و کارهای مهم  تولیت محترم عتبه مقدسه  حضرت سید الشهدا علیه السلام حجت‌الاسلام و المسلمین آقای حاج شیخ عبدالمهدی کربلایی از قبیل توسعه حرم مقدس، ساخت بیمارستان‌ها، ساخت فرودگاه و کمک و رسیدگی به خانواده‌های نیازمند و فقرا و ایتام تشکر و قدردانی کردند .

 

لینک گزارش تصویری

موضوع:

ویژه نامه ارتحال: 
برداشتن از قسمت ویژه نامه ارتحال