رسول الله صلى الله علیه و آله :شَعبانُ شَهری و رَمَضانُ شَهرُ اللّهِ فَمَن صامَ شَهری كُنتُ لَهُ شَفیعا یَومَ القِیامَةِ پیامبر صلى الله علیه و آله :شعبان ، ماه من و رمضان ماه خداوند است . هر كه ماه مرا روزه بدارد ، در روز قیامت شفیع او خواهم... بیشتر
سه شنبه: 1401/11/18
نسخه مناسب چاپSend by email
درگذشت دانشمند متعهد آقای دکتر احمد صافی گلپایگانی، عموزاده مرجع ولایی فقید آیت الله العظمی صافی گلپایگانی قدس سره را تسلیت عرض می نماییم.
پیام تسلیت بمناسبت درگذشت دکتر احمد صافی رحمة‌الله علیه

درگذشت دانشمند متعهد آقای دکتر احمد صافی گلپایگانی عموزاده مرجع ولایی فقید آیت الله العظمی صافی گلپایگانی قدس سره را تسلیت عرض می نماییم.

باسمه تعالی

انا لله و انا الیه راجعون

درگذشت دانشمند فرزانه استاد دکتر احمد صافی گلپایگانی رحمة الله علیه موجب تأسف و تأثر گردید.

شخصیت بزرگواری که با اخلاق حسنه و فضایل انسانی عمر بابرکت خود را در تربیت و تهذیب جوانان با ایمان و هدایت و ارشاد آنان به راه سعادت و رستگاری سپری نمود و برای پرورش و آموزش کشور در کسوت مقدس استادی، آموزگاری الگو و اسوه و مشاوری توانا و امین بود.خدمات آن مرحوم در احیای ارزش‌های اسلامی و انسانی هرگز فراموش نخواهد شد و یاد و نام نیکویش جاودان خواهد ماند.

فقدان این معلم ارجمند را به جامعه فرهنگی کشور و به خاندان محترم صافی بویژه همسر محترم و فرزندان آن مرحوم جناب آقای دکتر ناصر صافی و جناب آقای حمید صافی و برادران فاضل و بزرگوار ایشان تسلیت عرض نموده و از خداوند مهربان برای آنان صبر و اجر خواهانم.

ان شاء الله روح بلند آن فقید سعید با ارواح مقدس حضرات معصومین علیهم السلام محشور باشد.

قم

محمد حسن صافی

1401/9/15

موضوع:

ویژه نامه ارتحال: 
برداشتن از قسمت ویژه نامه ارتحال