وریز وجوهات
  زينب، آري زينب، يك اسم از چهار حرف، اما همه فضايل انسانيت و همه ارزش‌هايي كه خدا در سوره احزاب آيه 35 براي مرد و زن شمرده است. الگوي ايمان و علم و معرفت، اسوه صبر و صداقت و استقامت، نمونه شجاعت، و بانويي كه در بلاغت و فصاحت زبان پدر را...
جمعه: 8 / 02 / 1396 ( )

نسخه مناسب چاپSend by email
پيام مرجع عاليقدر حضرت آيت الله العظمي صافي به مناسبت درگذشت حجة‌الاسلام و المسلمين حاج سيد مجتبي موسوي لاري

بسمه تعالي
انا لله و انا اليه راجعون

رحلت عالم بزرگوار، دانشمند فرزانه، محقق عالي مقام، حضرت حجة الاسلام و المسلمين آقاي حاج سيد مجتبي موسوي لاري، رضوان الله تعالي عليه، موجب تأثر و تأسف گرديد.
آن فقيد سعيد يكي از استوانه‌هاي علم و تحقيق و پژوهش در عرصه‌ي فرهنگ نوراني اسلام و ولايت مطلقه‌ي حضرت اميرالمؤمنين عليه السلام بود كه خدمات فراواني را به مكتب اهل بيت عليهم السلام ارائه نمود و بسياري از طالبان حقيقت را به راه مستقيم هدايت كرد.
او در عين حال عالمي وارسته و مُخلّق به اخلاق حسنه و داراي كمالات و فضائل بلند انساني بود كه بدون سر و صدا و دور از مقامات ظاهري دنيوي، متواضعانه به وظيفه‌ي بزرگ ديني خود عمل مي‌نمود.
فقدان شخصيت او ثلمه‌اي براي اسلام و تشيع مي‌باشد. اينجانب رحلت اين عالم بزرگوار را به حضرات علماي اسلام و اهالي شريف استان فارس به ويژه لارستان و خاندان مكرّم آن مرحوم و آقازاده‌ي فاضل و محترم ايشان تسليت عرض نموده و براي آن فقيد سعيد علوّ درجات و رحمت الهي وبراي بازماندگان مكرّم صبر جميل و اجر جزيل مسئلت دارم.

26 ربيع الثاني 1434
لطف الله صافي

 

موضوع: 
اخبارپیام‌‌ها
یکشنبه / 20 اسفند / 1391