وریز وجوهات
ورود به جدّه   جده يكي از بنادر معروف و شهرهاي عربستان است و شهرت جهاني دارد. اين شهر در هفتاد و سه چهار كيلومتري مكه معظمه واقع است و به صورت يكي از آبادترين شهرهاي عربستان است كه مي‎توان گفت تمام ساختمان‌هاي آن قصور و كاخ‌هاي مدرن و...
دوشنبه: 30 / 05 / 1396 ( )

نسخه مناسب چاپSend by email
پيام مرجع عاليقدر حضرت آيت الله العظمي صافي به مناسبت درگذشت حجة‌الاسلام و المسلمين حاج سيد مجتبي موسوي لاري

بسمه تعالي
انا لله و انا اليه راجعون

رحلت عالم بزرگوار، دانشمند فرزانه، محقق عالي مقام، حضرت حجة الاسلام و المسلمين آقاي حاج سيد مجتبي موسوي لاري، رضوان الله تعالي عليه، موجب تأثر و تأسف گرديد.
آن فقيد سعيد يكي از استوانه‌هاي علم و تحقيق و پژوهش در عرصه‌ي فرهنگ نوراني اسلام و ولايت مطلقه‌ي حضرت اميرالمؤمنين عليه السلام بود كه خدمات فراواني را به مكتب اهل بيت عليهم السلام ارائه نمود و بسياري از طالبان حقيقت را به راه مستقيم هدايت كرد.
او در عين حال عالمي وارسته و مُخلّق به اخلاق حسنه و داراي كمالات و فضائل بلند انساني بود كه بدون سر و صدا و دور از مقامات ظاهري دنيوي، متواضعانه به وظيفه‌ي بزرگ ديني خود عمل مي‌نمود.
فقدان شخصيت او ثلمه‌اي براي اسلام و تشيع مي‌باشد. اينجانب رحلت اين عالم بزرگوار را به حضرات علماي اسلام و اهالي شريف استان فارس به ويژه لارستان و خاندان مكرّم آن مرحوم و آقازاده‌ي فاضل و محترم ايشان تسليت عرض نموده و براي آن فقيد سعيد علوّ درجات و رحمت الهي وبراي بازماندگان مكرّم صبر جميل و اجر جزيل مسئلت دارم.

26 ربيع الثاني 1434
لطف الله صافي

 

موضوع: 
اخبارپیام‌‌ها
یکشنبه / 20 اسفند / 1391