وریز وجوهات
روز یکشنبه 17 جمادی الأولی 1439 هـ.ق، مدیرکل و معاونان کمیته امداد استان قم با حضور در بیت مرجع عالیقدر آیة الله العظمی صافی گلپایگانی مدظله الوارف، از توصیه‌های معظّم‌له بهره‌مند شدند. در ابتدای این دیدار، آقای میر شکار مدیر کل کمیته امداد استان...
پنجشنبه: 3 / 12 / 1396 ( )

نسخه مناسب چاپSend by email
حضرت آیت الله العظمی صافی با محکوم کردن اهانت دشمنان اسلام:
مراكز علمي و دانشگاه‌هاي بزرگ اديان مختلف جهان، اين اهانت ضد دين، ضد علم و ضد منطق را محكوم نمايند./ انشاء الله در سرتاسر گيتي شاهد نداي الله اكبر و اهتزاز پرچم اسلام خواهيم بود.

مرجع عاليقدر شيعه حضرت آيت الله العظمي صافي گلپايگاني مدظله الوارف صبح امروز پنج‌شنبه 23/6/1391در ديدار جمعي از طلاب و فضلاي حوزه علميه، با محكوميت اهانت جديد دشمنان دين مبين اسلام، خواستار برخورد جوامع علمي و بين المللي و آزادي‌خواهان جهان با اين اهانت شد.
معظم له با بيان اينكه مبارزه با اسلام و پيامبر گرامي اسلام صلي الله عليه و آله از آغاز ظهور دين عزيز اسلام سابقه داشته است فرمودند: از روز اول كه پيامبر عاليقدر اسلام براي نجات مردم ستمديده و هدايت نسل‌هاي بشري به رسالت مبعوث شدند، دشمنان اسلام - كه بيم و هراس زيادي از پيشرفت سريع اين دين آسماني داشتند- با آن وجود مقدس و قرآن كريم مخالفت‌ها نمودند كه به خيال خام خود بتوانند جلوي پرتوافشاني نور خداوند را بگيرند ولي بحمدالله تا امروز موفق نشده و نخواهند شد.

ايشان در ادامه باتوجه به پيشرفت و گسترش دين اسلام در سراسر جهان بيان داشتند: مشاهده مي‌شود كه بسياري از مردم حقيقت‌جو و جوانان آزادي‌خواه در كشورهاي دنيا؛ به خصوص آمريكا و اروپا، گرايش شديدي به دين مقدس اسلام پيدا دارند و هر ساله شاهد تشرّف بسياري از آنان به اين دين مبين مي‌باشيم.
امروز در آمريكا احداث مساجد و مراكز اسلامي پيشرفت قابل توجهي دارد و اين، نشان از حقيقت اين دين و تطابق احكام و دستورات آن با فطرت پاك و سليم انسان‌ها دارد.
مرجع عاليقدر شيعه در ادامه با اشاره به اهانت جديد دشمنان عليه پيامبر مكرم اسلام صلي الله عليه و آله فرمودند: دشمنان قسم‌خورده‌ي اسلام با روش‌هاي جديد خود به مبارزه با اسلام عزيز كه در حقيقت مبارزه با نور و هدايت الهي است برآمده و با ساختن فيلم‌هاي موهن به مقدسات، اهانت مي‌نمايند.
ما با محكوم كردن اين اهانت از مردم آزادي‌خواه دنيا و به خصوص مراكز علمي و دانشگاه‌هاي بزرگ اديان مختلف جهان مي‌خواهيم كه اين اعمال ضد دين، ضد علم و ضد منطق را محكوم كرده و به وظيفه‌ي بزرگ علمي و وجداني خود عمل نمايند.
معظم له در پايان بيان كردند: انشاء الله اسلام، سرتاسر گيتي را فتح مي‌نمايد و مردم ستم‌ديده و مظلوم جهان را -كه از ستم مستكبرين و استعمارگران به ستوه‌ آمده‌اند- از سلطه‌ي آنان نجات مي‌دهد، و در سرتاسر گيتي شاهد نداي الله اكبر و اهتزاز پرچم اسلام خواهيم بود.
 

موضوع:

پنجشنبه / 23 شهريور / 1391